Skip to Content

بانک اطلاعات پژوهش‌های فرهنگی خراسان رضوی رونمایی می‌شود

بانک اطلاعات پژوهش‌های فرهنگی خراسان رضوی رونمایی می‌شود

معاون طرح و برنامه‌ریزی ارشاد خراسان رضوی گفت: بانک اطلاعات پژوهش‌های فرهنگی خراسان رضوی رونمایی می‌شود.

خبرگزاری فارس: بانک اطلاعات پژوهش‌های فرهنگی خراسان رضوی رونمایی می‌شودبه گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، محمدکاظم دبیری اظهار داشت: نمایشگاه پژوهش و فناوری با هدف عمومی‌سازی و آشنا کردن مردم و به ویژه جوانان و دانشجویان به موضوع تحقیق و پژوهش از 23 دی ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور تمام دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌های خصوصی، موسسات آموزش عالی و پژوهشکده‌های مختلف در این نمایشگاه، افزود: در این نمایشگاه تلاش داریم دستاوردهای علمی، پژوهشی و آموزشی خود را در حوزه‌های مرتبط با موضوعات این اداره‌کل در معرض دید عموم قرار دهیم.

دبیری بیان کرد: رونمایی از بانک اطلاعات پژوهش‌های فرهنگی، هنری و قرآنی با هزار و 200 رکورد پژوهشی شامل طرح، پژوهش، پایان‌نامه و سایت در 20 محور پژوهشی مهم‌ترین فعالیت این اداره‌کل در نمایشگاه یاد شده است.

معاون طرح و برنامه‌ریزی ارشاد خراسان رضوی تصریح کرد: نمایش پژوهش‌های مختلف در حوزه اولویت‌های فرهنگی، نمایش 20 سال مصوبات شورای فرهنگ عمومی و همچنین ارائه لوح فشرده با عنوان سبک زندگی ایرانی و اسلامی از دیگر برنامه‌های است.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931024000798#sthash.XnYnGpZ9.dpuf