حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۸

باور - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

باور

طراح و تهیه کننده : رضا شکری قادیکلایی 
کارگردان : رضا سالار 
تصویر برداران : هادی حلوی و محمد مهدی قناد 
صدابردار: محمد شکاریان 
دستیار تهیه : سعید نبی زاده 
کارشناس محتوایی : دکتر خوراکیان 
محقق وجمع آوری اطلاعات : عباس غلامپور

حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی موجب افزایش اشتغال و کاهش بیکاری، تقویت بنیان های اقتصاد مقاومتی، افزایش صادرات، کاهش تورم از طریق جذب نقدینگی‌های سرگردان در جامعه و باعث تقویه روحیه خودباوری مردم می شود و با توجه به رقابت پذیرشدن تولیدات در شرایط اقتصادی فعلی باعث رقابتی شدن قیمت و افزایش کیفیت خواهد شد. حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی مستلزم حرکت سه‌جانبه است و آحاد مردم مخاطب نامگذاری امسال می باشد. تولیدکنندگان کالای ایرانی و مصرف کنندگان اعم از دولت و مجلس و نهادهای حکومتی هرکدام وظایفی برعهده دارند و تحقق شعار امسال منوط به انجام این وظایف در هر سه بخش می باشد.

تولید رقابت‌پذیر، ارتقای بهره‌وری و کیفیت و عرضه محصولات مرغوب برعهده تولیدکنندگان و مصرف کالای ایرانی با کیفیت و تشویق تولیدکنندگان و عزم ملی مبنی بر حمایت کالای ایرانی برعهده مصرف کنندگان و نهایتا حمایت‌های بانکی، بیمه‌ای و گمرکی و تعرفه از یک سو و رفع موانع فعلی و بهبود فضای کسب و کار و زدودن مقررات زائد از وظایف دولت است.

صدا و سیمای خراسان رضوی  به همین منظور و در راستای حمایت از تولید داخلی اقدام به تهیه و تولید مستند گزارشی به نام  "باور" کرده است.

این برنامه در ۴۰قسمت ۳۰ دقیقه ای در سیمای مرکز خراسان رضوی تولید وپخش خواهد شد موضوع باوردر خصوص حمایت از کالای ایرانی و ویژه شعار سال است. در این برنامه به ۳ ضلع مثلث ( تولید کننده ، حمایت کننده وفعال اقتصادی ، مصرف کننده ) با تضارب آرا و بررسی میدانی می پردازد و تلاش خواهد شد برای ارتقا کمی وکیفیت تولید کالای ایرانی و بررسی موانع ومشکلات تولید و چگونگی مصرف کالا توسط مصرف کننده و حمایت مسولان مرتبط به ارتقای کالای ایرانی بیانجامد .

سال تولید: 1397


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ