Skip to Content

با اعتبار 2 هزار و 160 میلیارد تومان صورت گرفت ارائه بسته ساماندهی حاشیه شهر مشهد به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور

ستاندار خراسان رضوی گفت: بسته ساماندهی حاشیه شهر مشهد با اعتبار 2 هزار و 160 میلیارد تومان به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ارائه شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، علیرضا رشیدیان ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از 165 پروژه شهرداری مشهد و سپاه امام رضا(ع) در حاشیه شهر مشهد با اشاره به انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک تحول بزرگ اظهار کرد: این انقلاب 37 سال پیش به رهبری امام راحل شکل و با ایمان مردم موج گرفت و با یاری جریان‌های اسلامی به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه امام راحل و رهبر معظم انقلاب بزرگترین افتخار خود را خدمت به ولی نعمتمان یعنی مردم می‌دانند، گفت: اگر می‌خواهیم انقلابمان تداوم پیدا کند تنها با همراهی مردم امکان‌پذیر است.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب همواره توصیه کرده‌اند که باید به مردم حاشیه شهر و روستاها رسیدگی شود و خوشبختانه این مسیر با همدلی و همراهی مردم در حال طی شدن است و به زودی شاهد حل مشکلات این مناطق خواهیم بود.

رشیدیان با اشاره به اینکه اهمیت موضوع حاشیه‌نشینی در کلانشهر مشهد با جمعیت بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر که معادل جمعیت برخی از استان‌های کشور است؛ بر کسی پوشیده نیست، گفت: بسته ساماندهی حاشیه شهر مشهد با کمک صاحبنظران و نخبگان تدوین و به وزارت کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ارائه شده که اعتبار پیش‌بینی شده برای اجرایی شدن این بسته 2 هزار و 160 میلیارد تومان برآورد شده است.

وی یادآور شد: برای حل و فصل موضوعات حاشیه شهر مشهد اقداماتی در موضوعات ستادی و راهبردی، اجرایی و ساختاری و اطلاع‌رسانی در حال انجام است تا هر چه زودتر شاهد بهبود وضعیت این مناطق باشیم.