Skip to Content

برابر ذوب آهن اصفهان به دنبال حفظ صدرنشینی هستیم

برابر ذوب آهن اصفهان به دنبال حفظ صدرنشینی هستیم

سرمربی تیم هندبال بانوان ثامن الججج(ع) سبزوار گفت: در دیدار برابر ذوب آهن اصفهان به دنبال کسب پیروزی و حفظ صدرنشینی هستیم.

ناهید غارسی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس با اشاره به بازی ثامن الحجج(ع) سبزوار برابر ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: ذوب آهن از جمله تیم‌های باسابقه و استخوان‌دار در لیگ برتر هندبال بانوان کشور است و قطعا با توجه به ترکیبی که این تیم دارد بازی آسانی را برابر آنها نخواهیم داشت.

سرمربی تیم هندبال بانوان ثامن الحجج(ع) سبزوار بیان کرد: یکی از مهمترین فاکتورهای تیم ذوب آهن اصفهان توان بالای جسمی است و بازیکنان سرعتی خوبی نیز در این تیم حاضر هستند.

غارسی تصریح کرد: خوشبختانه تمرینات مناسبی را در هفته اخیر با آنالیز شرایط تیمی ذوب آهن اصفهان برگزار کرده‌ایم و به کسب نتیجه و پیروزی در این دیدار بسیار امیدوار هستیم.

وی عنوان کرد: در این دیدار خوشبختانه بازیکن محروم و مصدومی نداریم و تمامی بازیکنان از شرایط آمادگی مناسبی برخوردار هستند.

وی حضور تماشاگران را یکی از فاکتورهای مثبت این دیدار دانست و گفت: امیدوارم مانند بازی‌های گذشته تماشاگران با حضور خود بتوانند به لحاظ روانی به تیم ما کمک کنند.

غارسی هدف اصلی ثامن الحجج(ع) را قهرمانی دانست و گفت: در حال حاضر به دنبال این هستیم تا در دیدار برابر ذوب آهن شرایط تیمی خود را حفظ کنیم و بتوانیم به عنوان قهرمانی نیم فصل دست پیدا کنیم.