حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۹ تیر ۱۳۹۷

برخورد با توزیع لیست انتخاباتی در زمان ممنوعیت تبلیغات - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برخورد با توزیع لیست انتخاباتی در زمان ممنوعیت تبلیغات

فرماندار مشهد گفت: با توزیع هر نوع لیست در زمان ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی و به ویژه در شعب اخذ رای به شدت برخورد می‌شود.

برخورد قانونی با توزیع هرلیستی در زمان ممنوعیت تبلیغات

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، محمد رحیم نوروزیان با بیان اینکه در انتخابات گذشته مواردی از توزیع لیست‌هایی با عناوین مختلف منتشر می شده، افزود: این اقدام از ناحیه هر فرد، دستگاه، حزب و تشکلی که انجام شود غیر اخلاقی و غیر قانونی است.

او گفت: برخی از افراد با تفکرات و سلایق سیاسی به این امر وارد شده اند و در 24 ساعت ممنوعیت تبلیغات و نیز روز اخذ رای لیست هایی بدون نام و نشان توزیع می کنند.

وی تاکید کرد: در ایام تبلیغات انتخاباتی فرصت کافی برای تبلیغات نامزدها وجود دارد و هر فرد، جناح و گروهی می تواند در این ایام خود و نامزد های مربوطه را با آرم و نشان مشخص به صورت فردی یا لیستی معرفی کند و از ظرفیت های قانونی هم برای این امر بهره ببرد.

فرماندار مشهد ادامه داد: حتی وجود یک مورد از این نوع تبلیغات و تخلفات هم نباید اتفاق افتد و همه تلاش ها بر آن است انتخاباتی توام با مشارکت حداکثری، سلامت و امنیت کامل برگزار گردد.

او با بیان اینکه باید در این زمینه به مردم اطلاع رسانی شود، گفت: آگهی اسامی نامزدها و کد آنان در شعب اخذ رای به منظور دسترسی سهل مردم،‌ توسط مسئولان شعبه ها نصب می شود.

انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت برگزار می شود.