Skip to Content

برف در مشهد اکران می شود/ مشکل خط ویژه برطرف شد

 دبیر یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: در ششمین روز از جشنواره فیلم فجر مشهد "برف" و "خط ویژه" اکران می شود.


حمید طباطبائی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه به مناسبت 22 بهمن امروز سیانس ساعت 10 لغو شده تا مردم بتوانند در راهپیمائی شرکت داشته باشند، افزود: اکران ها از ساعت 13 آغاز می شود.

وی ادامه داد: فیلم" خط ویژه" که قرار بود روز گذشته به روی پرده برود با ایجاد مشکل صوتی اکران آن لغو و با حل شدن این مشکل امروز در ساعت های 15، 19 و 21 در سینما هویز ه مشهد اکران می شود.

طباطبائی اظهار کرد: همچنین فیلم "برف" به کارگردانی مهدی رحمانی امروز در سیانس های ساعت 13 و 17 اکران خواهد شد.

گفتنی است فیلم "برف" نوشته حسین مهکام است و روایتگر خانواده‌ ای شهری است که درگیر مراسم خواستگاری و ازدواج دخترشان هستند.

در فیلم " برف" بازیگرانی چون رویا تیموریان، محمد رضا غفاری، آناهیتا افشار، رابعه مدنی، شیرین یزدانبخش، میلاد کی مرام و افشین هاشمی به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم " خط ویژه" هم به کارگردانی مصطفی کیایی داستان نابغه کامپیوتری را روایت می کند که به همراه خواهر و شوهرخواهرش تحت شرایط خاصی حساب بانکی رانت‌ خواری به نام محتشم را هک می‌کنند‌، محتشم برای بازگشت پولش به روش‌های غیر قانونی رو می‌آورد اما این پول هنگفت در اختیار هفت جوان قرار گرفته و مشکلات عدیده‌ای را برای آنها به وجود می‌آورد.

در این فیلم بازیگرانی از جمله مصطفی زمانی، هانیه توسلی، هومن سیدی، میلاد کی مرام، محسن کیایی، محمد سام قریبیان، میترا حجار، پریناز ایزدیار، نادر فلاح، اسماعیل پوررضا، علی کوچکی و بابک بهشاد.به ایفای نقش پرداخته اند.

 

Authors: خبرگزاری مــهر