رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

برنامه‌های ویژه صدا و سیما در *دهه مبارکه امامت و ولایت* - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برنامه‌های ویژه صدا و سیما در *دهه مبارکه امامت و ولایت*

ویزه برنامه‌های صدا و سیمای خراسان رضوی در *دهه مبارکه امامت و ولایت* اعلام شد.

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم

... الیوم أکملت لکم دینکم و أتممت علیکم نعمتی و رضیت لکم الاسلام دیناً ...

برنامه‌های *صدا و سیمای خراسان رضوی* در *دهه مبارکه امامت و ولایت* به صورت ویژه و متناسب با این ایّام سعید تولید و پخش می‌شود.

در این دهه مبارکه کلّیّه برنامه‌های پخش از *صدای خراسان رضوی* به این مناسبت مبارکه می‌پردازند. برنامه چهارشنبه *پنج دری* ویژه این ایّام تولید و پخش می‌شود.

علاوه بر این شنبه 18 شهریور ماه مطابق با *عید سعید غدیر* از ساعت 9:00 الی 11:00 ویژه برنامه‌ای به تهیه کنندگی آقای علوی پخش می‌شود که شامل مطالب مناسبتی، سرودهای مناسبتی، ارتباط با شهرستان‌ها و انعکاس جشن و سرور مردم، گزارش از حرم مطهّر و سطح شهر و ... می‌باشد.

به همین مناسبت از ساعت 17:30 الی 19:00 ویژه برنامه‌ای با بخش‌های متنوّع که شامل قطعات کوتاه نمایشی طنز می‌باشد به تهیه کنندگی آقای کمالی پخش می‌شود.

*سیمای خراسان رضوی* نیز با تدارک برنامه *طبع طنّاز* به استقبال این ایّام می‌رود. این برنامه به تهیه‌کنندگی آقای طالبی به صورت زنده از ساعت 20:00 به مدّت 25 دقیقه تقدیم بینندگان عزیز می‌شود.

ارتباط‌های زنده با حرم مطهّر از ساعت 19:00 الی 21:00 که نماز جماعت حرم مطهّر را نیز پوشش می‌دهد؛ تقدیم حضور بینندگان عزیز می‌شود.

برنامه *این روزها* پیرامون ولادت امام هادی علیه السّلام که در ساعت 23:15 روز سه شنبه پخش می‌شود و بازپخش آن روز چهارشنبه ساعت 11:45 بازپخش می‌شود.

جُنگ صبح‌گاهی *صبح خراسانی* از ساعت 8:00 الی 9:20  و جُنگ شبانگاهی *شب شرقی* از ساعت 21:00 الی 21:45 نیز به طور ویژه به این ایّام می‌پردازند. جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
به نام پروردگار هدایتگر ... سارا ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۱:۱۵

سارا
به نام پروردگار هدایتگر
یا امام النقی ع، نور ولا
هم زکثرتهای ناسوتی جدا
عابد و خالص به درگاه مجید
او تو هستی،زاهد الهادی رشید
گستراندی تو دعای جامعه
ان بودنزد تشیع، شافعه
بهر زندانبان تویی نور هدی
هم فقیه و هم نجیب و رهنما
بوالحسن ع ثالث،تو جد قائمی عج
موتمن،صابر ولّیّ ناصحی
باشد انروزی که حجت سر رسد

فوج عشاقت به سامّره رسد
شعر از بنده است. لطفا جایی پخش نمایید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۱:۱۵