Skip to Content

برنامه « شجره طیبه » بررسی گفتمان حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در عرصه های مختلف

برنامه « شجره طیبه » بررسی گفتمان حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در عرصه های مختلف

ویژه برنامه «شجره طیبه»  با رویکرد تبیین اهمیت شکل گیری بسیج مستضعفین در شبکه استانی  سیمای خراسان رضوی در هشت قسمت 45 دقیقه ای  تهیه شده است . گفتگو با فرهیختگان بسيجي و  فرماندهان دفاع مقدس از جمله آیتمهای ویزه برنامه شجره طیبه است که با اجرای سید جواد هاشمی به تهیه کنندگی محمد علی چمی گو و کارگردانی آقای هادی  حاجتمند به روی آنتن می رود. این برنامه در هفته بسیج هر شب ساعت 22 تا 22:45 پخش می شود.
مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی در بازدید از پشت صحنه  روند تولید ویژه برنامه هفته بسیج تحت عنوان « شجره طیبه » به درایت حضرت امام (ره) در ارائه الگویی در راستای عدالت خواهی و آزاد اندیشی اشاره و تأکید کرد: کسب موفقیت ها در حوزه های مختلف دفاعی، سازندگی، توسعه و فن آوری و همچنین علوم هسته ای مرهون وجود روحیه جهادی و بسیجی است.
همچنین در برنامه های صبح خراسانی و شب نشینی از تولیدات سیمای خراسان رضوی  نیز در این هفته   به معرفی چهره ها و شخصیت های بسیجی فعال در تمامی عرصه ها  پرداخته می شود .
شبکه استانی صدای خراسان رضوی نیز  هم در هفته بسیج در  برنامه های صبح ، آهنگ توسعه و گفتگو موضوعاتی  در خصوص این مناسبت  پخش  می کند  و در فواصل مختلف برنامه های رادیو نیز  موضوعات معرفی شهدای روستا، رشادتهای بسیجیان و  کارکرد بسیج در جامعه و همچنین  ضرورت  و تقویت تداوم  روحیه  بسیجی در دستور کار دست اندرکاران رادیوی مرکز خراسان رضوی است.