سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

برنامه تلویزیونی اشاره - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

برنامه تلویزیونی اشاره

تهیه کننده و محقّق: آرش رهبر

کارگردان تلویزیونی: غلامعلیّ سرادار

تدوین: فرزاد تفقّدی کریم زاده

تصویربرداری پرتابل و صدابرداری: مجید حشمتی

نورپردازی: عبّاس اشرفی

مجری: رضا سالار

«اشاره»

برنامه اجتماعی اشاره با رویکرد چالشی هر هفته روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه در ساعت 22:05َ به صورت زنده از شبکه استانی سیمای خراسان رضوی بر روی آنتن می‌رود. با نزديك شدن به ايّام انتخابات، جهت آگاهي و اطّلاع رساني این برنامه، روزهای پنج شنبه به نمایندگان مجلس اختصاص دارد.  بازپخش: دوشنبه، چهارشنبه، شنبه ساعت 00:20َ و جمعه ساعت 00:45َ

محور اصلي اين برنامه پرداختن به مطالبات مردمي است. مسائل شهر و استان، نیاز و خواسته‌ها و سؤالات مردم،  تحليل و تبيين خدمات و عملکرد سازمان‌ها و نهادها و حوزه‌های کاری مسؤولین اجرایی شهر و استان، وظائف متقابل مردم و مسؤولین اجرایی شهر و استان و ... موضوعات این برنامه هستند.

كارگروه برنامه شاره با رصد مسانل اجتماعي و مبتلاء به مردم استان، موضوعات برنامه را انتخاب و پس از جمع آوري اطّلاعات مورد نياز، مهمانان و كارشناسان برنامه را كه به صورت حضوري و تلفني با آنها گفتگو می‌شود؛ مشخص مي‌كنند .

براي ايجاد ارتباط بهتر با مخاطبين عزیز علاوه بر ارتباط تلفني از سامانه و پيامك هم استفاده مي‌شود. بينندگان محترم اين برنامه مي‌توانند از طريق تلفن با كارشناس، ارتباط زنده و بدون واسطه داشته باشند و مسائل و مشكلات‌شان را از زبان خود مطرح کنند. هم چنين سامانه پيامك برنامه در استوديو مستقرّ است. پيام‌هاي ارسالي در اسرع وقت در حضوركارشناس و مهمان، مطرح و بررسی مي‌شود. پي‌گيري از زبان مردم طرح مي‌شود. در برنامه اشاره وعده‌هاي داده شده توسّط مسؤولين در برنامه‌هاي قبل، پي‌گيري می‌شود و در صورت عدم تحقّق، چرايي آن را جويا می‌شود و به سمع و نظر مخاطبين می‌رساند.

بينندگان گرامی می‌توانند سؤالات و نظرات خود را به سامانه 30000638 ارسال کنند تا در برنامه مطرح شود.

اگر می‌خواهید در جریان مشکلات شهر و استان خود قرار بگیرید،

اگر می‌خواهید بدانید مسؤولین استان چه قدم‌هایی برداشته‌اند،

اگر پی‌گیر اشکالات احتمالی محیط زندگی خود هستید،

اگر می‌خواهید سؤال کنید و از مسؤولان جواب بگیرید،

با برنامه اشاره همراه باشید، اشاره، به همه‌ی آن چه می‌خواهید اشاره می‌کند!

سال تولید: 1398


پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون