سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

برنامه تلویزیونی حرکت - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

برنامه تلویزیونی حرکت

برنامه *حرکت* تلاشی ارزنده و اقدامی  در جهت رفع دغدغه‌های نوجوانان عزیز است. این برنامه به موضوعات روز و مبتلاء به و ارائه راه‌کارهای مناسب می‌پردازد.

در این برنامه ضمن تبیین فرهنگ ایرانی ـ اسلامی، عادت‌های ناصحیح اجتماعی، آسیب‌شناسی می‌شود و نحوه استفاده صحیح از رسانه‌های مجازی ارائه می‌شود.

از ره‌آوردهای این برنامه دانش و معرفت افزایی است. هم چنین برنامه *حرکت* راهنمایی است در حوزههای انتخاب صحیح، ادامه تحصیل،کاهش کاستی‌ها و از بین بردن نقاط ضعف مانند رفع خودکم‌بینی، افزایش توانایی‌‌های موجود و تقویت نقاط قوّت مانند حسّ اعتماد به نفس، و هم چنین استفاده بهینه از اوقات فراغت.

این برنامه با جذّابیّت ساختاری و ارائه آیتم‌هایی شاد و متنوّع مانند: طنز، موشن گرافیک، کمیک استریپ، کارشناس، پلاتو مجری و گفتگو نوجوان موفّق، لحظاتی خوشی برای بینندگان عزیز رقم می‌زند.

موشن گرافیک آیتم موشن گرافیک، با فضای کمیکی که دارد و خلاقیّت‌هایی که در متن و کاراکترها وجود دارد؛ به انتقال محتواهایی که معمولاًٌ نوجوان پذیرش ندارد، کمک کرده است.

Loading the player...
سال تولید: 1399
عوامل تولید:
تهیه کننده و کارگردان: حسین لطفی نیک
ناظر کیفی: مهدی محمدی
نویسنده: الهه فیاضی
دستیار کارگردان: الهه فیاضی
دستیار تهیه : مرتضی سعادت کیا
مجری: سجاد دائمی
تصویربردار: مصطفی لقمانی-امین متقی پور
گریم:قدسی شریعتی
مدیر تولید: اعظم برات زاده
ناظر محتوایی:فاطمه سادات حاجی وثوق
تدوین و گرافیک: نرگس نیری
صدا بردار: امیرحسین صادقی-جواد فرازی
طراح دکور: علی ضمیری
 
بازیگران: شاهین نورایی-هانیه قاسمخانی-علی ضمیری-علیرضا موذن-نرگس نیری-سارا محمد زاده-مهسا سیستانی-عرشیا سمایی-امین متقی پور


پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون