رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

برنامه های عید سعید غدیر و هفته ولایت ازصداو سیمای خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برنامه های عید سعید غدیر و هفته ولایت ازصداو سیمای خراسان رضوی

برنامه های عید سعید غدیر و هفته ولایت ازصداو سیمای خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی ،این مرکز درایام فرخنده عیدسعید غدیر ودهه ولایت برنامه های متنوع ومتعددی را برای زائران ومجاوران خراسانی پخش میکند ازمهمترین برنامه های رادیویی  برنامه صبحگاهی  عیدانه   ویژه روز عید غدیر به مدت 120 دقیقه به موضوع این عید بزرگ خواهد پرداخت. شمیم بهشتی ویژه دهه ولایت و امامت با بیان آیاتی از قرآن که به عظمت حضرت علی (ع) اشاره داشته ویا در خطبه غدیر آمده است طی 10 برنامه در مجموع به مدت 150 دقیقه به موضوع می پردازد.رادیو زائر که این برنامه به مناسبت دهه ولایت و امامت، وعید غدیر به اطلاع رسانی در ، بیان آیات و روایات در عظمت حضرت علی (ع)، خطبه غدیر، زیارت امیرالمؤمنین (ع)، اطلاع رسانی، پوشش مراسم ها و جشن ها و معارف علوی طی 10 برنامه به مدت 720 دقیقه می پردازد.

برنامه های دهکده،کرمانجی ،بالاخیابان پایین خیابان، پنج دری،شهرما ،صبح بخیر خراسان ،دورتند ، شبا هنگام وبرنامه عصر گاهی به مدت 850 دقیقه به موضوع  دهه ولایت و عید غدیرو حضرت علی (ع)می پردازد.

سیمای خراسان رضوی هم علاوه برپوشش ضبط سخنرانی های حرم رضوی ،پخش زنده نماز و مراسم و جشن های حرم مطهررضوی وهمچنین پوشش مراسم های با شکوه سطح شهردر  برنامه های روتین نظیر صبحگاهی – شبانه نیز به موضوع می پردازد.