رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

برنامه های ویژه تابستانی مرکز برای فرزندان همکاران - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برنامه های ویژه تابستانی مرکز برای فرزندان همکاران

کلاسهای تابستانی طرح اوقات فراغت مرکز خراسان رضوی به نیمه راه رسید.

به همت معاونت امور مالی واداری و واحد رفاه خراسان رضوی، کلاسهای ورزشی در رشته های فوتبال برای پسران هشت تا چهارده سال به تعداد 65 نفر درمحل زمین چمن اداره و در رشته ورزشی  والیبال دختران وپسران نیز از سن هشت تا چهارده سال به تعداد 58 نفر در محل سالن ورزشی مرکز و در رشته ورزشی شنا به تعداد 75نفر بصورت ثبت نام با سرویس رفت وبرگشت به یکی از استخرهای مطرح شهر انجام می شود.

در ضمن جهت کلاسهای آموزشی، فرهنگی و هنری در رشته های قرآن و شناخت سیره امامان، قصه گویی، کاردستی، نقاشی، سفال گری، موسیقی، خوشنویسی، عکاسی، رباتیک، طراحی، دوبلاژ، معرق کاری، فیلمسازی، فیلمنامه نویسی و نمایش خلاق با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قراردادی با تخفیف 60% جهت ثبت نام خانواده ها انعقاد گردید.

لازم به توضیح است این دوره از کلاسها تا ابتدای ماه شهریور زیر نظر مربیان مجرب استان ادامه خواهد داشت. کلاسهای اوقات فراغت فرزند همکاران امسال با استقبال بیش از بیست درصدی نسبت به سال قبل مواجه بود.

در کلاس های شنا ویژه پسران ۴۷ نفر، شنا ویژه دختران ۳۰ نفر،  فوتبال پسران ۶۴ نفر  والیبال دختران ۳۰ نفر  و والیبال پسران ۲۷ نفر  ثبت نام کردند.