رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

برپایی جشن باشکوه میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها در حرم رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برپایی جشن باشکوه میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها در حرم رضوی

همزمان با آغاز دهه مبارکه کرامت و سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، مراسم جشن میلاد، در حرم مطهر رضوی علیه السّلام برگزار می‌شود.

برپایی جشن باشکوه میلاد حضرت معصومه(س) در حرم رضوی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز خراسان رضوی، معاون تبلیغات آستان قدس رضوی گفت: مراسم جشن ولادت کریمه اهل بیت سلام الله علیها در روز و شب میلاد بانوی مهر و وفا، در صحن جامع رضوی و رواق امام خمینی رحمت الله علیه برگزار می‌شود.

حجت الاسلام سید جلال حسینی  با بیان اینکه مراسم شب میلاد این بانوی گرامی از ساعت 19 تا 22 در صحن جامع رضوی برگزار می‌شود، افزود: حجت‌الاسلام و المسلمین مسعود عالی، سخنران مراسم شب میلاد خواهد بود و در ادامه این برنامه مداحان و ذاکران خاندان عصمت و طهارت علیهم السّلام به مدیحه سرایی می‌‏پردازند.

او با بیان اینکه در سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها نیز مراسم سخنرانی و مولودی‌خوانی از ساعت 10 تا 14 در رواق امام خمینی رحمت الله علیه حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: در این مراسم حجج اسلام والمسلمین حسین حلوائیان و مسعود عالی به سخنرانی و حاج مرتضی طاهری و جعفر ملائکه به مدیحه‌سرایی می‏پردازند.

معاون تبلیغات آستان قدس رضوی، با اشاره به دیگر ویژه برنامه میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها در حرم رضوی گفت: در این مراسم با شکوه، نماز جماعت ظهر و عصر به امامت آیت الله سبحانی اقامه می‌شود.

او گلباران حرم رضوی و تبریک و شادباش بانوان مشهدی به ساحت مقدس امام رضا علیه السّلام را از دیگر ویژه برنامه‌های سالروز ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها در مشهد الرّضا علیه السّلام عنوان کرد و گفت: این برنامه راس ساعت 8 صبح روز میلاد از عرصه میدان شهدا به سمت حرم مطهر رضوی برگزار میشود.