رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

برپایی همایش نونهالان حسینی در حرم مطهر رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برپایی همایش نونهالان حسینی در حرم مطهر رضوی

همزمان با ایام پایانی ماه صفرالمظفّر'همایش نونهالان حسینی' با حضور 2 هزار دانش آموز مشهدی در رواق شیخ حر عاملی حرم مطهر امام رضا علیه السّلام برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: یکی از برنامه های دهه برپایی همایش نونهالان حسینی در حرم مطهر رضویآخر صفرالمظفر ویژه کودکان و نوجوانان برگزاری همایش نونهالان حسینی با حضور دانش آموزان مناطق هفتگانه آموزش و پرورش مشهد و تبادکان بود که در ادامه برنامه های حرم مطهر در این ایام پیش بینی شد.
حجت الاسلام سیدجلال حسینی افزود: برگزاری برنامه‌های مذهبی ویژه کودکان در حرم مطهر امام رضا علیه السّلام علاوه بر اینکه لحظات خوب و خاطره انگیزی برای آنان فراهم می کند باعث می شود کودکان از نزدیک با فضای معنوی حرم آشنا شوند.
وی ادامه داد: قرائت قرآن، مرثیه سرایی، مداحی و سخنرانی یکی از کارشناسان مذهبی، میثاق نامه دانش آموزان برای تلاش در جهت علم آموزی در این خصوص از برنامه های همایش نونهالان حسینی در حرم مطهر رضوی بود.
معاون تبلیغات قدس رضوی با اشاره به دیگر برنامه های این نهاد برای زائران کودک و نوجوان در دهه پایانی صفر المظفر گفت: همایش خدام الجواد روز چهارشنبه این هفته با حضور دهها هزار نفری نوجوانان در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.