رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

برگزاری اجتماع بزرگ بسیجیان مشهد در ورزشگاه امام رضا علیه السّلام - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برگزاری اجتماع بزرگ بسیجیان مشهد در ورزشگاه امام رضا علیه السّلام

فرمانده سپاه امام رضا علیه السّلام گفت: در راستا برنامه‌های هفته بسیج ۲ آذرماه در ورزشگاه امام رضا علیه السّلام اجتماع بزرگ بسیجان مشهد را برگزار می‌کنیم.

برگزاری اجتماع بزرگ بسیجیان مشهد در ورزشگاه امام رضا(ع)

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛  سردار یعقوب‌علی نظری فرمانده سپاه امام رضا علیه السّلام گفت: روز پنج‌شنبه دوم آذرماه ، اجتماع بزرگ بسیجان مشهد را برگزار خواهیم کرد که در شهرستان‌ها نیز تجمعات در نواحی مختلف برگزار می‌شود.

وی افزود: برنامه‌های تدارک ‌دیده شده در هفته بسیج در سال جاری در 5 لایه است که در کل کشور اجرا می شود ؛ که بسیج استان نیز باید در این برنامه‌ها مشارکت و یا آنها را اجرا کند و نخستین برنامه محوری حضور بسیجیان برای دیدار با مقام معظم رهبری است که در این دیدار جمعی از بسیجیان استان نیز به همراه بسیجیان دیگر استان‌ها حضور پیدا خواهند کرد.

فرمانده سپاه امام رضا علیه السّلام با بیان این که 5500 پایگاه بسیج داریم گفت: در این هفته جشنواره خدمت را خواهیم داشت که هر پایگاه بسیج در طول هفته بسیج حداقل یک خدمت اجتماعی را ارائه می‌دهد که ارائه این خدمت از 11 محور تعیین شده در حوزه‌های مختلف است.

سردار نظری ادامه داد: از دیگر جشنواره‌هایی که در این هفته خواهیم داشت جشنواره فانوس و مشارکت فکری مردم و نخبگان در راستای برنامه‌ریزی برای برنامه‌ها در سال آینده و گردهمایی دو هزار نفری بسیجیان در سوم آذرماه و تقدیر از نوجوانان ورزشکار از دیگر برنامه‌ها در این هفته است .

وی گفت : از دیگر برنامه‌ها در هفته بسیج برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس همزمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب در مشهد ودر نهم آذر ماه است.

فرمانده سپاه امام رضاعلیه السّلام افزود: رونمایی از فیلم اشنوگل را داریم چرا که این فیلم با مشارکت شهرداری و بسیج در هفته دفاع‌مقدس ساخته شده و در ارتباط با شهدای غواص لشکر 21 امام‌رضا علیه السبلام است. همچنین صعود هزار و600نفری بسیجیان 8 گردان امام علیّ علیه السّلام را به ارتفاعات جنوب در تاریخ دوم و سوم آذرماه و همچنین گشت‌های بسیجیان را در سطح شهر برای عرض ارادت به مردم خواهیم داشت.

سردار نظری ادامه داد: افتتاح حداقل 500 پروژه سازندگی در هفته بسیج در بخش‌های ساخت خانه عالم، تعمیر مدارس، ساخت خانه بهداشت و غیره را داریم و از دیگر برنامه‌ها افتتاحیه جشنواره ابوذر، جشنواره مهدهای کودک و برگزاری 100 یادواره شهید است.