رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

برگزاری جشن‌های میلاد رسول مکرم اسلام صلّی الله علیه و آله و سلّم در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برگزاری جشن‌های میلاد رسول مکرم اسلام صلّی الله علیه و آله و سلّم در مشهد

سرپرست سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد مقدس از برگزاری سلسله جشن‌های میلاد رسول مکرم اسلام برگزاری جشن‌های میلاد رسول مکرم اسلام صلّی الله علیه و آله و سلّم در مشهد در مشهد خبر داد.

برگزاری جشن‌های میلاد رسول مکرم اسلام(ص) در مشهد

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ حسین نخعی شریف با بیان اینکه جشن‌های امسال هفته وحدت با موضوع پیامبر مهربانی و شعار «همچون او مهربان باشیم» آغاز شده است افزود: این جشن ها امشب و فردا در نقاط مختلف شهر مشهد و با مشارکت مردم برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برپایی جشن‌های مختلف محلی و منطقه‌ای به مناسبت میلاد حضرت محمّد صلّی الله علیه و آله و سلّم گفت: در همین راستا 14 موقعیت نورافشانی برای این شب‌ها در نظر گرفته شده و مراسمی آئینی نیز همراه موسیقی آئینی در معابر پر تردد شهر برگزار می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد افزود: همچنین برگزاری شب قرآنی برای پیامبر اعظم صلّی الله علیه و آله و سلّم به همت فرهنگسرای قرآن و عترت و شب شعر پیامبر برای این ایام در نظر گرفته شده است.

نخعی شریف گفت: در همین راستا به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی و سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد مقدس 50 رولاپ و 20 بیلبورد مرتبط با میلاد حضرت رسول اکرم صلّی الله علیه و آله و سلّم و امام جعفر صادق علیه السّلام در سطح شهر نصب شده است.