حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۳ آذر ۱۳۹۷

برگزاری جلسه ستاد نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برگزاری جلسه ستاد نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

با هدف تبیین نقش رسانه ها در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دومین جلسه ستاد نکوداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، در این نشست که مسوول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، معاون فرهنگیبرگزاری جلسه ستاد نکوداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آستان قدس رضوی و جمعی از فعالان رسانه ای و فرهنگی خراسان رضوی حضور داشتند راهکارهای هرچه باشکوه تر برگزار کردن برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بررسی شد.
تبیین دستاوردها و تلاش برای حل مشکلات، ترسیم مسیر راه آینده، مردمی کردن برنامه ها، استفاده از نظر نخبگان دانشگاهی و حوزوی و توجه به مخاطب نسل جوان جامعه از محورهای گفتگو در این جلسه بود.
انعکاس مطالبات مردمی، امید بخشی به جامعه، معرفی شاخص های انقلابی گری و بیان تهدید های موجود در تولیدات و برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از دیگر نکاتی بود که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.
جمعی از حاضران در این نشست نیز دغدغه ها و پیشنهادات خود را در تولید و انعکاس برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نقش رسانه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب بیان کردند.

22 بهمن 1397 چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است.