رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

برگزاری راهپیمایی روز قدس در سراسر خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برگزاری راهپیمایی روز قدس در سراسر خراسان رضوی

راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با ۱۰خرداد ماه در ۱۴۹شهر، مرکز دهستان و روستای خراسان رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: این مراسمبرگزاری راهپیمایی روز قدس در سراسر خراسان رضوی مردمی در شهر  مشهد ساعت ۹صبح در میدان پانزده خرداد و با قرائت قرآن مجید، نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران و اجرای سرود و تواشیح آغاز خواهد شد.

حجت الاسلام سیدمحمد سلطانی افزود: حرکت بانوان از لاین سمت چپ و مردان از لاین سمت راست خیابان امام رضا(ع) به طرف حرم مطهر رضوی خواهد بود و ورود بانوان از باب‌ الجواد(ع) و مردان از باب‌ الرضا(ع) به صحن جامع رضوی و سپس به رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی خواهد بود.

وی گفت: سخنران این مراسم دکتر سعید جلیلی نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی خواهد بود و پس از اقامه نماز جمعه به امامت آیت الله سیداحمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه مشهد، قطعنامه راهپیمایی قرائت خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه نیروهای بسیجی با نصب بازوبند مخصوص، انتظامات داخلی راهپیمایی را عهده‌ دار خواهند بود افزود: رفت و آمد راهپیمایان از ساعت هشت تا 10صبح توسط اتوبوسرانی، قطارشهری و خطوط بی‌.آر.تی از مبادی پایانه‌ های شهر اقماری به سوی میدان پانزده خرداد و پس از اتمام نماز جمعه تا ساعت 15 از حرم مطهر رضوی به سوی پایانه‌ها انجام می شود.

وی اظهار داشت: با عنایت به گرمای هوا استقرار دو دستگاه جت فن و تانکر آب در مسیر راهپیمایی برای آب پاشی و تهویه هوا توسط شهرداری مشهد در نظر گرفته شده است.

وی اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از مردم روزه دار و خداجوی مشهد و شهرستانهای استان دعوت می‌ کند برای اعلام پایبندی مجدد به آرمان‌ های انقلابی امام خمینی(ره) و پاسخ به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین جهان با گام‌ های استوار در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نمایند.