رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

برگزاری طلایه داران معروف در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برگزاری طلایه داران معروف در مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در گردهمایی طلایه داران معروف با حضور 60 مدیر مناطق و نواحی طرح طلایه داران امر به معروف برگزاری طلایه داران معروف در مشهدمشهد گفت: امام حسین علیه السّلام در ابتدای قیامشان خطشان را مشخص کردند و آن امر به معروف و نهی از منکر بود. 
آیت الله سیداحمد علم الهدی افزود: امروز اگر بخواهیم در خط امام حسین علیه السّلام باشیم باید امر به معروف و نهی از منکر کنیم و اگر کسی گناه را ببیند و از کنار آن بی تفاوت عبور کند در خط امام حسین علیه السّلام نیست.
رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر در هر زمان و مکان به روش خاصی نیاز دارد بر بکارگیری روش های جدید و تاثیر گذار و استفاده از ظرفیت مساجد به عنوان پایگاهی برای گسترش این فریضه تاکید کرد.
در ابتدای این مراسم دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی با اشاره به این که در حال حاضر در 30 منطقه شهر مشهد بیش از هزار و 200 مسجد فعال در زمینه امر به معروف و نهی از منکر داریم، گفت: در این 30 منطقه مدیران ستادها وظیفه راه اندازی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در مساجد و راه اندازی گروه های طلایه دار معروف را بر عهده دارند.