Skip to Content

برگزاری مسابقات چهارجانبه فوتسال ناشنوایان در سبزوار

برگزاری مسابقات چهارجانبه فوتسال ناشنوایان در سبزوار

رئیس بهزیستی سبزوار از برگزاری مسابقات فوتسال چهارجانبه ناشنوایان در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری مسابقات چهارجانبه فوتسال ناشنوایان در سبزوار

به گزارش خبرگزاری فارس از سبزوار، مرضیه کسرائی‌فر ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مسابقات به مناسبت هفته وحدت توسط هیئت ناشنوایان استان در سبزوار برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه بازیکنان تیم‌های شرکت کننده در این رقابت از ناشنوایان هستند، افزود: در این مسابقات 11 تیم از استان‌های خراسان رضوی ،شمالی و جنوبی و گلستان شرکت می‌کنند.

کسرائی‌فر با بیان اینکه یک تیم از شهرستان سبزوار برای شرکت در این مسابقه حضور پیدا می‌کند، ادامه داد: این مسابقات از امروز آغاز و تا عصر جمعه ادامه می‌یابد.

رئیس اداره بهزیستی سبزوار با بیان اینکه برگزاری این مسابقات ورزشی در نشان دادن توان معلولان جسمانی بسیار موثر است، عنوان کرد: یکی از برنامه‌های اداره بهزیستی توجه به برگزاری این مسابقات ورزشی و ویژه برنامه‌هایی مانند برگزاری تئاتر معلولان و... در سطح استان و کشور است که در آنها توانمندی‌های معلولان به خوبی به نمایش گذاشته می‌شود.

وی با بیان اینکه برای برگزاری این مسابقه ورزشی پیگیری‌های زیادی هم در حوزه شهرستانی و هم در حوزه استانی صورت گرفت، گفت: خوشبختانه در برگزاری این دوره از مسابقات همکاری ویژه‌ای از سوی مسئولان شهرستان سبزوار صورت گرفت و ما در این حوزه مشکلی نداریم.