رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

برگزاری مسابقه فرهنگی «چراییِ حمایت از مسلمانان» در حرم مطهّر رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برگزاری مسابقه فرهنگی «چراییِ حمایت از مسلمانان» در حرم مطهّر رضوی

به مناسبت بزرگداشت روز جهانی قدس، مسابقه فرهنگی «چراییِ حمایت از مسلمانان» در حرم مطهر رضوی در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: این مسابقه فرهنگی با هدفبرگزاری مسابقه فرهنگی «چراییِ حمایت از مسلمانان» در حرم مطهر رضوی ارائه  دلایل حمایت ایران از مردم مظلوم فلسطین برنامه ریزی شده است و برگه‌ های مسابقه،  امروز در داخل حرم، محل استقرار کیوسک‌های راهنمای زائر حرم مطهر رضوی و در محافل اجرای برنامه‌ های فرهنگی حرم برای عموم زائران و مجاوران حرم مطهّر رضوی در حال توزیع است. 

حجّت الاسلام والمسلمین سید جلال حسینی افزود: سؤالات این مسابقه از متن کتاب چرایی حمایت از مسلمانان؟ در قالب پنج سوال تستی تهیه شده است که از بین پاسخنامه‌ ها‌ی صحیح، پس از قرعه‌ کشی، اسامی برندگان این مسابقه پیامک می‌ شود.

او گفت: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند پاسخ ها را به سامانه پیامکی 3000802222، ارسال کنند یا به بخش مسابقات پرتال جامعه آستان قدس رضوی به نشانیrazavi.aqr.ir مراجعه کنند.

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی افزود: همچنین شرکت کنندگان می توانند پاسخنامه ها را تکمیل و به صندوق های مخصوص مستقر در کیوسک های راهنمای زائر تحویل دهند یا به معاونت تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی پست کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: شرکت کنندگان تا یک ماه آینده فرصت ارسال پاسخ‌ها را دارند.