رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

برگزاری همایش بین المللی تمرین ذهنی و علوم عصب رفتاری - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برگزاری همایش بین المللی تمرین ذهنی و علوم عصب رفتاری

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، دبیر همایش بین المللی تمرین ذهنی و علوم عصب رفتاری گفت: هیپنوتیزمآغاز همایش بین المللی تمرین ذهنی و علوم عصب رفتاری در مشهدقویترین شکل مدیریت ذهن است بطوری که از این طریق می توان به جای تمرکز بر درد و اضطراب، بر آرامش ذهن و انسجام درونی متمرکز شد.
دکتر مهدی فتحی افزود: در همایش حاضر هپینوتیزم مدیریت ذهن در سه بخش پزشکی، ورزشی و روانشناسی با حضور متخصصان این حوزه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
او گفت: هیپنوتیزم ورزشی، مهارتهای ذهنی در ورزش، روانشناسی ورزشی، یوگا و مدیتیشن از محورهای این همایش است.

دبیر کنگره بین المللی تمرین ذهنی و علوم عصب رفتاری افزود: اصول پرورش ذهن، روانشناسی مثبت گرا، پرورش ذهن در مدیریت، روانپزشکی و پرورش ذهن و تصویرسازی در بهبود بیماریهای طبی نیز از سایر محورهای این همایش است.

دکتر فتحی گفت: در این همایش 25 متخصص و کارشناس حوزه هیپنوتیزم از کشورهای سوئد، سوئیس، امارات و دانمارک حضور دارند.
او گفت: 91مقاله  به دبیر خانه همایش ارسال شد که از بین آنها 30 مقاله به صورت سخنرانی و 37 مقاله در قالب پوستر ارائه می شود.
دبیر همایش افزود: برپایی 9کارگاره آموزشی در حوزه های مختلف هیپنوتیزم، مدیریت ذهن و همچنین اجرای جراحیهای سطحی با بهره گیری از هیپنوتیزم از بخشهای جنبی این  همایش است.
نخستین همایش بین المللی تمرین ذهنی و علوم عصب رفتاری با محور 'مدیریت ذهن' به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تا ششم آبان ماه ادامه دارد.