رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

برگزاری ویژه برنامه‌های "فیض حضور" در حرم مطهر رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برگزاری ویژه برنامه‌های "فیض حضور" در حرم مطهر رضوی

همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهراء سلام الله علیها و ایّام عید نوروز برنامه‌ های متنوعی با عنوان فیض حضور ویژه کاروان‌ های زیارتی حرم رضوی در رواق دارالهدایه برگزار می‌ شود.

برگزاری ویژه برنامه‌های فیض حضور در حرم مطهر رضوی

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی، خبرگزاری صدا و سیما، معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: طبق  سال‌ های گذشته برنامه «فیض حضور» در طول سال به ویژه در مناسبت‌ های مذهبی چون دهه آخر صفر، دهه کرامت و عید نوروز به همه کاروان‌ ها و گروههای زیارتی خدمات مختلف فرهنگی، تبلیغی و مذهبی را ارائه می‌ دهد.

حجت الاسلام و المسلمین سیدجلال حسینی،  با اشاره به سابقه 14 ساله ارائه خدمات فرهنگی به اردوها و کاروان‌ های زیارتی افزود: خدمات فرهنگی به اردوها و کاروان‌ های زیارتی با محوریت رواق‌ دارالهدایه، در پاسخ به نیاز گروه‌ های مخاطب در حرم مطهر و ترویج فرهنگ و آداب صحیح زیارت و گسترش معارف اهل‌ بیت علیهم السّلام در بین زائران حریم رضوی شکل گرفته است.

او زمان برگزاری برنامه‌ های فیض حضور را از 25 اسفندماه تا 15 فروردین اعلام کرد.

برگزاری سخنرانی، مداحی و قرائت زیارت از دیگر برنامه‌ های فیض حضور است و در پایان هر برنامه از سوی آستان قدس رضوی به حاضران در برنامه به رسم یادبود و تبرک، نمک و کتاب هدیه داده می شود.