Skip to Content

برگزاری پانزدهمین همایش دبیران هم اندیشی دانشگاه های سراسر کشور

این همایش با رویکرد " هم اندیشی راهبردی فرهنگی، اقدام و عمل" در مشهد با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از استادان دانشگاهها به میزبانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، برگزار شد

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی، خبرگزاری صدا و سیما،  رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه امروز در این همایش گفت: این برگزاری پانزدهمین همایش دبیران هم اندیشی دانشگاه های سراسر کشور در مشهددوره پانزدهمین همایشی است که استادان و دبیران هم اندیشی از ۳۶۰ دانشگاه  به عنوان نمایندگان این نهاد در دانشگاهها  در آن شرکت می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدیان افزود: هدف از برگزاری این دوره شناخت و بررسی موضوعات دارای اولویت بویژه در زمینه فرهنگی در دانشگاه هاست و باید استادان دانشگاه در زمینه های مختلف مشارکت داشته باشند.
 

200 استاد نخبه از دانشگاه های کشور در قالب همایشی در مشهد مقدس به مدت  دو روز درباره مباحث فرهنگی و سیاسی دانشگاه ها با هم بحث و تبادل نظر می کنند .

کرسی های آزاد اندیشی ، نشست های تخصصی با محورهای سیاسی و فرهنگی و تجلیل از استادان نخبه و برتر دانشگاه های کشور از مهمترین برنامه های اجرایی در این همایش  است .