رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

برگزاری کارگاه آموزشی خبرنویسی در باشگاه خبرنگاران جوان مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

برگزاری کارگاه آموزشی خبرنویسی در باشگاه خبرنگاران جوان مشهد

کارگاه آموزشی خبرنویسی با حضور رییس و مدیر استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان در مشهد برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی،رییس باشگاه خبرنگاران در این نشست گفت: سایت باشگاه خبرنگاران جوان پربیننده ترین خبرگزاری رسمی کشور است، افزون بر اینکه کانال تلگرامی ما نیز اخبار ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

مجتبی ستوده نیا افزود: این رسانه در صدد است با دقت تمام و سرعت بالا خبرها و رویدادهای خبری را پوشش و انعکاس دهد.

وی گفت: طراحی های جدید و پویا، برنامه ریزی بر اساس شرایط روز و توجه ویژه به مخاطبان جوان همراه با آموزش سرلوحه کار باشگاه خبرنگاران جوان است

مدیر استانهای باشگاه خبرنگاران جوان نیز گفت: خراسان رضوی در مقایسه با دیگر استانها دارای ظرفیت ها و سوژه های خبری فراوانی است و به همین دلیل انتطارات حوزه ستادی نیز از این استان بیش‌تر است.

حاجی نژاد افزود: رسانه در صورتی تاثیرگذار خواهد بود که برنامه ریز و جوان ساز باشد هدف ما نیز در باشگاه خبرنگاران جوان در راستای تحقق این مهم است.

او با بیان اینکه مدیران باشگاه برای رفع محدودیت تلاش خواهند کرد، ادامه داد: نیروهای فعال وجوان باشگاه خبرنگاران جوان بدون هیچ انتظاری از مسئولان با دل و جان در این عرصه فعالیت می کنند و مسوولان باشگاه خبرنگاران نیز باید این امکان را فراهم کنند تا خبرنگاران این عرصه با علاقه و استعداد خود اتقاقات روز را درست  گوش  مردم و مسولان برسانند.

در این کارگاه یک روزه رییس باشگاه خبرنگاران نکاتی را در زمینه  باید و نبایدهای تهیه و تنطیم اخبار و گزارش‌های مکتوب و تصویری به خبرنگاران و تصویربرداران گوش‌زد کرد.

همچنین در پایان مدیران باشگاه از قسمت‌های مختلف باشگاه خبرنگاران مرکز خراسان رضوی بازدید کردند.