حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

بر گزاری همایش مفلحون در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

بر گزاری همایش مفلحون در مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معاون سازمان‌های نظامی و قضایی نیروهای مسلح خراسان رضوی در همایش مفلحونبر گزاری همایش مفلحون ،تجلیل از آمران به معروف ، در مشهد، تجلیل از آمران به معروف گفت: ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر و تجلیل از آمران برتر از مهمترین اهداف اجرایی طرح مفلحون در سازمانهای نظامی و قضایی است.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با اشاره به اینکه امام جمعه هر شهرستان رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر آن شهر نیز محسوب می شود؛ افزود: امروز شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در استان از همه نیروهای مسلح و سازمانهای وابسته قضایی و بازرسی نیز بهره مند هستند.

ارجاعی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: هم اکنون حدود هزار منکر و معروف شناسایی شده در استان خراسان رضوی وجود دارد که نیازمند برنامه ریزی و کار گروهی است.

سردار نظری، فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام نیز در این همایش افزود: امروز ما باید از ظرفیت اصناف و نیروهای بسیجی خراسان رضوی برای اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی بیش از پیش استفاده کنیم.

در پایان این مراسم از آمرین به معروف و ناهیان از منکر برتر در سازمان های نظامی و قضایی استان خراسان رضوی تجلیل شد.

همایش مفلحون به مدت یک روز با حضور ده‌ها نفر از آمرین به معروف استان در سالن همایش‌های نمایشگاه بین المللی مشهد مقدس برگزار شد.

اخبار پر بازدید هفته