سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

بوی بهار می رسد - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

بوی بهار می رسد

تهیه کننده: محمدرضا امیری

هر سال که بهار فرا می رسد عطر دلنشین یار را نیز با خود می آورد.

 سرزمین امام مهربانی‌ها در آغاز سال نو به میمنت خورشید ولایت درخششی دوچندان می‌یابد و به پذیرایی از رهبرمعظم انقلاب اسلامی قامت می‌بندد تا در هنگامه سرشار از شور و نشاط، جلوه‌هایی از وفاداری، میثاق و معرفت را به نمایش بگذارد‏.‏

شهر مشهد به رسم همه ساله در نخستین روز از بهار بوی عطر بهاری دیگر را هم با خود همراه دارد، عطر حضوری روشن، چهره‌ای آرام که قراری بر دل‌های بی‌قرار مسلمانان جهان است‏.‏

زائران حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) که از نقاط مختلف کشور برای زیارت بارگاه منور رضوی به مشهد مقدس سفر می کنند، در نخستین روز از سال نو به شوق دل سپردن به بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی سر از پا نمی‌شناسند .
در خیابان‌های اطراف حرم رضوی پرده‌نوشته‌هایی با عبارت «یاد یار مهربان آید همی» و «رهبرم خوش آمدی»  و لبیک یا خامنه‌ای مشاهده می‌شود.

عاشقان ولایت از ساعات ابتدایی برای دیدار با مقام عظمای ولایت وارد حرم رضوی می شوند، از صدای صلوات می‌توان شلوغی جمعیت را احساس کرد، این دیدار با سایر دیدارهای مردمی رهبر معظم انقلاب تفاوت دارد چون اینجا می‌توانی مرد و زن، پیر و جوان، کودک و سالمند را با چهره‌ها و گویش‌های مختلف کنار هم مشاهده کنی، افرادی که می آیند تا دوباره نشان دهند برای ایستادگی نظام و انقلاب و رهبر خود حاضرند از هستی خود بگذرند.لحظه‌های عاشقی نزدیک و نزدیک تر می‌شود و مشتاقان رهبری لحظه به لحظه دلهایشان را به سوی حریم مطهر رضوی سوق می‌دهند. بزرگ و کوچک، پیر و جوان، زن و مرد فرقی ندارد.


آدم که عاشق ولایت و رهبری باشد از گوشه و کنار شهرها و روستاها خود را به مشهد و حریم دلها می‌رساند تا دلش را با زیارت امام رضا(ع) جلا دهد و خط مشی سال پیش روی کشور زا از زبان ولی امر مسلمین بشنود و سرلوحه زندگی خود قرار دهد. 

سال تولید: 1397


پربازدیدترین های تلویزیون

جدیدترین تولیدات تلویزیون