Skip to Content

بیانیه جبهه پیروان خط امام رحمت الله علیه و رهبری شاخه خراسان رضوی برای درگذشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی

جبهه پیروان خط امام رحمت الله علیه و رهبری شاخه خراسان رضوی با صدور بیانیه ای درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی خبرگزاری صدا و سیما، در متن این بیانیه آمده است: آیت الله هاشمی رفسنجانی اسطوره انقلابی بیانیه جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری شاخه خراسان رضوی برای درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی،سیاسی و پیشتاز همراهی با بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی رحمت الله علیه و یار صدیق و همیشگی رهبر معظم انقلاب،عمر پر برکت خود را در تحقق نهضت و انقلاب و در حفظ و صیانت از نظام جمهوری اسلامی ایران وقف کرد و خود، خانواده و جمع دوستان و اطرافیانش مرارتها و سختیهای بزرگی را در راه تحقق این آرمان مقدس متحمل شدند.

در ادامه این پیام آمده است: او هرگاه که انقلاب با تکانه هایی مواجه می شد و نظام در مخاطراتی قرار می‌گرفت ناصحانه و صادقانه وارد می شد و روشنگرانه تحلیل می کرد، آنجا هم که لازم بود دست خواهش دراز می‌کرد و هر آن موقع نیاز بود محکم و قاطع موضع می‌گرفت و همواره و همیشه مردم و مسئولان را به وحدت فرا می‌خواند. اکنون او در میان ما نیست ولی هزاران تجربه ،توصیه و نقش بی بدیل عملی از او در اختیار ماست و اینک ما هستیم که در سالهای آینده باید از این صحیفه زرین و کارنامه خدماتش برای ادامه راه و اعتلای اسلام و سعادت مردم بهره و توشه بگیریم.