رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

تبسم گرگ - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

تبسم گرگ

 

* تهیه کننده : ابراهیم اصغری

 * نویسنده و کارگردان : جواد علیزاده

* بازیگران: لیلا برخورداری، رضا نامدار، امیر محاسبتی، داوود عین آبادی ، پردیس افکاری

تهیه کننده : ابراهیم اصغری

 نویسنده و کارگردان : جواد علیزاده

بازیگران: لیلا برخورداری، رضا نامدار، امیر محاسبتی، داوود عین آبادی ، پردیس افکاری

سال تولید : 1392

مدت : 86 دقیقه

بسم الله الرحمن الرحیم

** تله فیلم "تبسم گرگ"**

موضوع فیلم:   تله فیلم تبسم گرگ با موضوع تقابل انسان با طبیعت، زندگی یک شکارچی را روایت می کند که بر اثر مشکلات مالی دست به شکار غیر مجاز می زند و در این حین  مشکلاتی برایش اتفاق می افتد.

خلاصه فیلم: این فیلم روایت گر زندگی شکارچی غیر قانونی به نام نادر است که گمان می کند علت معلولیت فرزندش گرگی بوده که همسرش را به هنگام بارداری ترسانده است.همسری که در اثر رویارویی با گرگ، قدرت تکلم خود را نیز از دست داده است نادر که امور زندگی خود را از طریق شکار می گذراند، دو بچه گرگ را به دام انداخته و در خانه نگه داری می کند. او به تحریک فردی که از دلالان خرید و فروش حیوانات وحشی منطقه است، این بار به دنبال پلنگی روان می شود که از حیوانات کمیاب منطقه به شمار می رود.نادر در یک درگیری با گلوله یکی از محیط بانان را مجروح و مجرم به شمار می رود که ......

گفتنی است این فیلم در شهر مشهد و کلات نادری فیلم برداری شده است.

افتخارات : گفتنی است تله فیلم تبسم گرگ در چهل و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در بخش فیلم های بلند تلویزیونی موفق به دریافت دیپلم افتخار بهترین کارگردانی و جایزه وي‍‍ژه شد. همچنین در جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان نیز  کاندید بهترین  کارگردانی  و  بازیگر این فیلم  نیز موفق به کسب دیپلم افتخار و جایزه نقدی شد.

 

 

سال تولید: 1392