Skip to Content

تجليل از کارکنان اورژانس 115 شش استان کشوردر مشهد

مراسم تجلیل از کارکنان اورژانس 115 شش استان کشوردر مشهدبرگزارشد.به گزارش خبرگزاری صداوسیما ،معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد دیشب در این مراسم با قدردانی از کارکنان اورژانس 115شش دانشگاه علوم پزشکی کشور شامل یزد، شاهرود، سمنان، گلستان،گیلان و تهران برای خدمات رسانی بهتر به زائران رضوی همکاری داشتند گفت: با این مشارکت داوطلبانه استان های کشور در امدادرسانی به زائران رضوی خوشبختانه این ایام با کمترین مشکل و حوادث سپری شد.

دکتر محمدهادی مدقق افزود: مشارکت دانشگاههای علوم پزشکی کشور در خدمات رسانی به زائران رضوی همزمان با دهه پایانی صفر برای نخستین بار انجام شده است.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز گفت: 25نفر از کارکنان اورژانس 115دانشگاههای علوم پزشکی کشورهمراه با هشت دستگاه آمبولانس درروزهای 18 تا22آذر در مشهد حضور داشتند و به بیش از 10هزار زائر پیاده امام رضا (ع) امدادرسانی کردند.

دکتر وفایی نژاد افزود: بیماریهای داخلی، سرماخوردگی،دردهای عضلانی، تصادفات و مسمومیت با گاز مونوکسید کربن از مهمترین مشکلات برای زائران پیاده در این ایام بود که 290 نفر از زائران پیاده مبتلا به بیمارستان ها انتقال داده شده اند و بقیه هم درمان در محل برای آنها انجام شده است.