رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

تجلیل از چهره‌های برتر رسانه خراسان رضوی در جشنواره ابوذر - محتوای خبر

 

 

متن خبر

تجلیل از چهره‌های برتر رسانه خراسان رضوی در جشنواره ابوذر

چهره‌های برتر رسانه خراسان رضوی در جشنواره ابوذرتجلیل شدند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،در جلسه شورای سیاست‌گذاری سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی، تجلیل از چهره‌های برتر رسانه خراسان رضوی در جشنواره ابوذربر لزوم حفظ جایگاه پیشکسوتان و چهره‌های عرصه فرهنگ و رسانه و تجلیل از آنان تأکید شد.
در این جلسه پیرامون محورها و زیرموضوعات مشخص شده مطالبی بیان شد تا محورهای این جشنواره از جامعیت مناسب، متناسب با نیازهای بومی و ملی برخوردار باشد.
محسن نصرپور، رئیس شورای سیاستگذاری این جشنواره با بیان اینکه در کنار محورهای ملی باید به مشکلات و نیازهای استان نیز توجه شود، اظهار کرد: مسائلی در استان وجود دارد که این جشنواره می‌تواند به آن پرداخته و حقی که به گردن رسانه‌ها وجود دارد را ادا کرد.
محمد سعید احدیان، مدیرمسؤول مؤسسه فرهنگی خراسان نیز بر توجه به نشریات شهرستانی اشاره کرد و گفت: خوب است اگر بنای تقدیر از رسانه‌ها در جشنواره وجود دارد، رسانه‌های محلی و شهرستانی که کمتر فرصت دیده شدن پیدا می‌کنند، در اولویت قرار داشته باشند.
عباس محمدیان، مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی به استقبال عکاسان از جشنواره در دوره قبل برگزاری آن اشاره و بیان کرد: با توجه به پیش بینی حضور گسترده‌تر عکاسان خبری از جشنواره جاری، تشکیل کارگروه عکاسی برای بررسی تخصصی و حرفه‌ای آثار می‌تواند به افزایش کیفیت در بخش عکس کمک کند.
پس از بیان نقطه نظرات اعضا، مقرر شد در قالب این جشنواره از پیشکسوتان عرصه فرهنگ و رسانه استان و همچنین اسوه‌های ایثار و شهادت تجلیل و تقدیر شود.
شایان ذکر است، آقایان حسینعلی آریانی، مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان رضوی، یوسف امینی، معاون فرهنگی و مطبوعات ارشاد استان و نماینده سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و سیدناصر نعمتی، دبیر این جشنواره نیز به بیان نکات و نظرات خود برای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره پرداختند.