جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

تجلیل سرتیپ دوم حسن زاده جانشین قرارگاه ثامن الائمه(ع) در شمال شرق کشور از صداوسیمای استان به مناسبت روز خبرنگار - نمایشگر محتوای خبر

 

 

تجلیل سرتیپ دوم حسن زاده جانشین قرارگاه ثامن الائمه(ع) در شمال شرق کشور از صداوسیمای استان به مناسبت روز خبرنگار

تجلیل سرتیپ دوم حسن زاده جانشین قرارگاه ثامن الائمه (ع) درشمال شرق کشور از صدا و سیمای استان
به مناسبت روز خبرنگار، جانشین قرارگاه ثامن الائمه (ع) درشمال شرق کشور به همراه جمعی از فرماندهان و مسئولین سپاه با حضور در صدا و سیمای استان از زحمات مدیرکل و کارکنان رسانه استانی تجلیل کردند.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی:
محسن نصرپورمدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی در این نشست از همراهی و تعامل مجموعه قرارگاه ثامن الائمه (ع) سپاه با صدا و سیمای استان تشکر و قدردانی کرد و گفت: هر دو مجموعه با اهداف و دغدغه های مشترک و با هم افزایی و هم اندیشی برای تحقق اهداف نظام، آرمان های انقلاب اسلامی، خدمت به مردم و رشد و تعالی جامعه تلاش می کنند.
محسن نصرپورافزود: در همه وقایع، حوادث و بحران ها، سپاه همواره پیش قدم خدمات رسانی و همراه مردم و مسئولین نظام بوده است و صدا و سیما تلاش کرده یاری رسان این مجموعه باشد و اقدامات انجام شده را به بهترین نحو انعکاس دهد.
وی گفت: اجرای طرح مواسات و کمک های مؤمنانه برای جمع آوری کمک های مردمی و نهاد ها و دستگاه های اجرایی و توزیع بین اقشار نیازمند و آسیب دیده از بیماری کرونا، حرکت ارزشمند و گسترده ای است که سپاه و بسیج آن را انجام داده و شایسته تجلیل است.
مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی همچنین بر تعامل، هم اندیشی و برنامه ریزی منسجم با استفاده از ظرفیت های موجود برای عزاداری های ماه محرم و همچنین اجرای متمرکز برنامه های هفته دفاع مقدس امسال با توجه به شرایط موجود تأکید کرد.
جانشین قرارگاه ثامن الائمه علیه السلام شمال شرق هم در این دیدار با گرامیداشت روز خبرنگار از صدا و سیما به عنوان زبان گویای انقلاب که در تمامی صحنه ها حضوری چشمگیر و تأثیرگذار دارد، یاد کرد و از همراهی و همدلی مدیرکل و تلاش های کارکنان مجموعه صدا و سیمای استان به ویژه همکاران معاونت خبر  قدردانی کرد.
حسن زاده پاسداری و حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و دستاوردهای نظام، تلاش برای تأمین امنیت، امداد رسانی، محرومیت زدایی و بسیج سازندگی را از جمله مهمترین فعالیت های سپاه بیان و خاطرنشان کرد: به واسطه وفاق و همدلی موجود در اجرای تمامی این برنامه ها صدا و سیما همواره کنار نیروهای سپاه حضور داشته و خدمات آنان را به بهترین نحو انعکاس داده است که بخش مهمی از مشارکت در طرح مواسات و کمک های مؤمنانه به خاطر اقدامات و اطلاع رسانی های صدا و سیما است.