رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

تجمع بزرگ بصیرت ماندگار و میثاق با ولایت در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

تجمع بزرگ بصیرت ماندگار و میثاق با ولایت در مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در تجمع بزرگتجمع بزرگ بصیرت ماندگار و میثاق با ولایت در مشهد بصیرت ماندگار و میثاق با ولایت در مشهد  گفت: اسلام در این کشور و در منطقه، جریانی مقتدر شده و در برابر استکبار جهانی ایستاده است.

آیت الله سید احمد علم الهدی افزود: فتنه 88حرکتی شیطانی ، حرکتی انگلیسی٬آمریکایی و صهیونیستی بود و این را مردم ما فهمیدندبه گونه ای  که حضور مردم  امسال در مقایسه با سال 88بسیار گسترده تر و پر رنگ تر بود.

او با بیان این که در این برهه از زمان داشتن بصیرت لازم است و لازمه بصیرت این است که چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی فتنه دشمن را بشناسیم افزود:جوسازی های دشمن در فضای مجازی با امکانات رسانه ای و هجمه هایی که ایجاد می کندبرای تضعیف اسلام و انقلاب اسلامی است اما همه این ها وزش بادی به پرچم این مذهب، مکتب و منطق است که راه به جایی نمی برد .

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جنگ را با انقلابی بودن مردم پیروز شدیم و همه ی فتنه های دشمن را با انقلابی بودن مردم نقش بر آب کردیم.

آیت الله علم الهدی افزود: فتنه گران هم به مردم٬انقلاب و خون شهدا خیانت کردند و باید پاسخگوی اعمالشان باشند.

او با اشاره به این که نظام،کشور،حوزه و بسیج انقلابی است و در این 40 سال، رهبری با قانون و انضباط، کشور را اداره کرده اندگفت:امروز اقتدار این انقلاب در مقایسه با روزهای اول چندبرابر و ترویج احکام دین٬معارف اسلامی و دکترین ولایی در گستره جهانی هر روز بیشتر شده و توسعه پیدا کرده و در عین حال قانون درکشور اجرا شده است.