رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

تذکر به نامزدهای انتخاباتی برای پرهیز از شعارهای ضد ارزشی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

تذکر به نامزدهای انتخاباتی برای پرهیز از شعارهای ضد ارزشی

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی، خبرگزاری صدا و سیما،  امام جمعه مشهد گفت: نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تذکر به نامزدهای انتخاباتی برای پرهیز از شعار های ضد ارزشیشعارها و وعده‌های ضد ارزشی ندهند، این وعده‌ها انجام شدنی نیست .
آیت الله سید احمد علم الهدی افزود: نمازگزاران ما منتظر امام زمان عجّل الله تعالی ظهوره و فرجه الشّریف و انقلاب ما زمینه ساز و کشور ما سکوی حرکتی امام زمان عجّل الله تعالی ظهوره و فرجه الشّریف است و تمام برنامه ها و حرکتها باید بر محور امام زمان عجّل الله تعالی ظهوره و فرجه الشّریف حرکت کند .
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: دشمن در سه زمان کوتاه مدت میان مدت و بلندمدت  بدنبال خدشه دار کردن انقلاب مقاومتی ایران است که پایه گذار انقلاب حضرت مهدی است و همه باید مقابل این توطئه ایستادگی کنیم .
وی افزود : ماانقلاب کردیم که اسلام حاکمیت پیدا کند برجهان وجهانیان و راه را برای ظهور آماده کنیم و مقابل عناصری که مانع انقلاب هستند مبارزه می کنیم .
عضو خبرگان رهبری با تقدیر از راهپیمایان عاشق و منتظران ظهور گفت: این راهپیمایی یک واقعیت بود که مردم تا بارگاه رضوی به عشق امام راه افتادند و این یعنی به دنبال امام زمان عجّل الله تعالی ظهوره و فرجه الشّریف رفتن. 

آیت الله علم الهدی افزود: خدا امام زمان را به عنوان یک ذخیره الهی نگه داشت تا انسانها بخواهند با تمام موانع ظهورش مبارزه کنند تا فرج امام عصر به زودی انجام شود.