Skip to Content

ترتیل خوانی قرآن کریم

Loading the player...

ماه رمضان ماه خداى عزوجل مى باشد، و آن ماهى است كه خداوند كارهاى نیك را در آن دو چندان كند و بدی‌ها را در آن محو سازد، ماه بركت ، و ماه انابة و بازگشت ، و ماه توبه و ماه آمرزش و ماه آزادى از آتش دوزخ ، و كامیاب شدن به بهشت است.

هان كه در این ماه از هر حرامى خوددارى كنید، و تلاوت قرآن را زیاد كنید. و حاجات خود را بخواهید، و به یاد پروردگارتان سرگرم باشید، و ماه رمضان نزد شما نباید همانند ماه‌هاى دیگر باشد، چرا كه براى این ماه در پیشگاه خداوند حرمت و برترى بر دیگر ماه‌ها است ، و نباید در ماه رمضان روز روزه شما مانند روز غیر روزه شما باشد.

از آنجایی که عده ای کثیری از عزیزان روزه دار در شهرستان و سایر نقاط کشور و یا بیماران ملتمس دعا در بیمارستان ها، سعادت حضور در محفل قرآنی حرم مطهر رضوی را ندارند،  سیمای خراسان رضوی را بر آن داشت  تا بر این اساس مهم در ماه مبارک رمضان  برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم که هر صبح و بعد از ظهر در حرم مطهر رضوی  برگزار میگردد را از طریق شبکه یک سیما و شبکه افق  به سمع و نظربینندگان و مخاطبان علاقمند برساند.

برنامه  ترتیل خوانی قرآن کریم از حرم مطهر امام رضا علیه السلام به این شرح است :

  • ترتیل خوانی قرآن کریم  نوبت صبح از صحن انقلاب حرم رضوی  به تهیه کنندگی عبدالرزاق رمضان نژاد ساعت 4:45 دقیقه بامداد از شبکه یک سیما پخش میشود.
  •   در نوبت بعد از ظهر به تهیه کنندگی جواد قطمیری  در صحن و ایوان مسجد گوهرشاد ساعت 18:30 با شبکه افق ارتباط داشته و ترتیل خوانی قرآن از این شبکه پخش میگردد.
  • همشهریان خراسانی نیز میتوانند این برنامه را ساعت 13:00 هر روز از شبکه استانی مشاهده کنند.
سال تولید: 1395

 

کــــــــارگــردان: حسن جوشنی

دستیار تهـــیه : مرتضی سعادت کیا

تصویربرداران: علی مهاجران ، محمد مردانه،حسین هادی شرق، مجید عبادیفر و علی محمد امیری و....

صـــــدابــــردار: محمد مهدی مهدیزاده