رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

تردد در محور تربت جام – صالح آبادفقط با زنجیر چرخ - محتوای خبر

 

 

متن خبر

تردد در محور تربت جام – صالح آبادفقط با زنجیر چرخ

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی خبرگزاری صداوسیما مرکز مدیریت راههای خراسان رضوی اعلام کرد: هم اکنون حوزه استحفاظی تردد در محور تربت جام – صالح آباد حتما با زنجیر چرخشهرستانهای بردسکن، سبزوار،نیشابور، تربت جام ،مشهد ، تربت حیدریه ،کاشمر ،خواف ،تایباد،فریمان ،احمد آباد، طرقبه – شاندیز، و سرخس را برف فرا گرفته است .

بنابراین گزارش تردد در محور تربت جام – صالح آباد به ویزه گردنه بنی تاک به علت برف و کولاک شدید فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

مرکز مدیریت راههای خراسان رضوی همچنین اعلام کرد: حوزه شهرستانهای گناباد و مه ولات را هم باران و محورهای درگز- قوچان ،باغچه – نیشابور و گردنه مزداوند در محور مشهد – سرخس را مه فرا گرفته است.

به رانندگان توصیه شده است در این محورها با رعایت نکات ایمنی و سرعت مطمئنه رانندگی کنند و زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

همه محورهای خراسان رضوی باز و رفت و آمد در آن انجام می شود.   

به علت پیش بینی برف و کولاک در محورهای خراسان رضوی تا پایان هفته هلال احمر این استان به حالت آماده باش در آمده است.تردد در محور تربت جام – صالح آباد حتما با زنجیر چرخ

بر همین اساس نیروهای هلال احمر دیشب 17 نفر را که در کیلومتر 20محور خواف به تایباد - شهر سنگان خراسان رضوی گرفتار سیل و آبگرفتگی شده بودند نجات دادند.

گزارش مرکز مدیریت و هماهنگی کنترل عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی حاکی از امدادرسانی عوامل هلال احمر به این افراد و نجات آنها و همچنین توزیع اقلام اضطراری و جیره اولیه غذایی میان آنان بود.

اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی  درباره سیلاب و ایجاد رواناب در بعضی مناطق خراسان رضوی هشدار داده است.