رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

تشریح برنامه‌های راهپیمایی روز جهانی قدس در حرم مطهر رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

تشریح برنامه‌های راهپیمایی روز جهانی قدس در حرم مطهر رضوی

برنامه‌های راهپیمایی روز جهانی قدس در حرم مطهر رضوی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی ، معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های تشریح برنامه‌های راهپیمایی روز جهانی قدس در حرم مطهر رضویانجام شده ،در برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنندگان در دو گروه؛ خواهران از ورودی باب‌ الجواد علیه السّلام و برادران از ورودی باب الرّضا علیهمه السّلام به حرم مطهر رضوی و در رواق امام خمینی رحمت الله علیه و دیگر اماکن مسقف حرم رضوی مستقر می‌شوند.

حجت‌الاسلام سیدجلال حسینی افزود: سخنران پایانی مراسم سعید جلیلی؛ نماینده ولی فقیه در شورای عالی امنیت ملی است و نماز جمعه به امامت آیت الله علم الهدی؛ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد برگزار و پس از آن قطعنامه سراسری راهپیمایی قرائت می‌شود.

او گفت:در آستانه روز قدس ویژه برنامه‌های متعددی چون سخنرانی، حلقه معرفت و پرسمان دینی با موضوع "فلسلفه راهپیمایی روز قدس" و "حمایت از مردم فلسطین"تدارک دیده شده است که در رواق‌ها و صحن‌های حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

مردم روزه‌دار و متدین ایران اسلامی همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، صبح روز جمعه دوم تیر، همزمان با 28ماه رمضان براساس سنت دیرینه، امسال نیز با حضور در راهپیمایی روز قدس، حمایت خود از آرمان قدس شریف و مظلومان جهان اعلام می‌کنند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی از ساعت 10:00 در میدان 15خرداد گرد هم می‌آیند و با سر دادن شعارهای انقلابی و استکبار ستیزی به سمت حرم مطهر رضوی حرکت می‌کنند.