Skip to Content

تشویق تیم پس از باخت کمتر دیده می‌شود / تماشاگران مشهدی فرهنگ بالایی دارند

تشویق تیم پس از باخت کمتر دیده می‌شود / تماشاگران مشهدی فرهنگ بالایی دارند

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: تماشاگران مشهدی با حمایت و تشویق خود نشان دادند که دارای فرهنگ عظیمی هستند.

خبرگزاری فارس: تشویق تیم پس از باخت کمتر دیده می‌شود / تماشاگران مشهدی فرهنگ بالایی دارند

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، علیرضا مرزبان عصر امروز در نشست خبری پس از بازی مقابل نفت تهران اظهار داشت: در بازی امروز مقابل نفت تهران موقعیت‌های حساسی را از دست دادیم و اشتباهات فردی در هر دو تیم سبب گل شدن توپ‌ها شد.

سرمربی پدیده مشهد با بیان اینکه امروز شاهد داوری خوبی در مشهد بودیم، گفت: امروز نیز یونس شاکری به خوبی برای تیم بازی کرد و این امر باید به همین شکل باشد زیرا وقتی بازیکنی در یک تیمی بازی می‌کند، روح و روانش و جسمش در اختیار آن تیم قرار می‌گیرد و اینگونه است که نسبت به تیم علاقه قلبی پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه تا زمانی که با بازیکن جدید قرارداد امضا نکنیم، نام او را اعلام نمی‌کنیم، گفت: با باقری و مومنی از پدیده تسویه حساب شده است و دو بازیکن دیگر نیز قرار است از این تیم خارج شوند.

مرزبان با بیان اینکه یونس شاکری را امروز به این دلیل به میدان فرستادیم که اکثر زمان‌های بازی بر روی ضربات ایستگاهی و ضربات بلند بود،‌ ادامه داد: با توجه به اینکه هافبک‌های هر دو تیم از بازی خارج شده بود و بازی بیشتر بر روی ضربات مستقیم بود لذا از شاکری در بازی استفاده کردیم.

وی با بیان اینکه کمتر در دنیا دیده می‌شود که هنگامی که تیمی شکست می‌خورد آن تیم را تشویق کنند، گفت: این امر نشان دهنده فرهنگ بزرگ مردم مشهد است.