رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

تقابل اهل بیت علیهم السّلام با دفاع نرم در برابر امویان - محتوای خبر

 

 

متن خبر

تقابل اهل بیت علیهم السّلام با دفاع نرم در برابر امویان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز  خراسان رضوی ،امام جمعه مشهد گفت: اهل بیت علیهم السّلام به ویژه حضرت زینب سلام الله علیها دربرابر جنگ سخت و نرم تقابل اهل بیت با دفاع نرم در برابر امویاندشمنان دفاع نرم را در پیش گرفتند.
 آیت الله علم الهدی در خطبه های نماز جمعه امروز مشهد گفت: دشمن پس از جنگ سخت در عاشورا بدنبال ایجاد جنگ نرم بود تا صلابت و ابهت پیامبر را خدشه دار کند که با دفاع نرم حضرت زینب به عنوان انقلاب دوم بعد از عاشورا مواجه شد.
آیت الله سید احمد علم الهدی افزود: حضرت زینب سلام الله علیها با دو سخنرانی خود در کوفه که باعث قیام توابین و مختار شد  و سخنرانی شام در کاخ امویان دشمن را مستاصل و خوار کرد .
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در ادامه سخنان خود ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی گفت: با اقتداری که نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه بوجود آورد در عرصه جنگ نرم و فضای مجازی کاری انجام نشد .
آیت الله علم الهدی افزود: نیروی انتظامی و بویژه پلیس فتا باید فضای مجازی را قبضه کند تا کسی جرات نکند به حیثیت و آبروی مردم و مسئولان نظام تعرض و هتک حرمت کند. 

عضو خبرگان رهبری گفت: در جامعه ای که نیروی انتظامی تحت فرماندهی فرمانده کل قواست اینکه ما بعنوان امنیت ،آزادی را در فضای مجازی محدود نمی کنیم یک حرف غلط و بیهوده است چرا که این آزادی تهاجم دشمن را فراهم میکند و نیروی انتظامی نباید تابع چنین جریان و تفکری باشد.