Skip to Content

تقاطع استقلال

Loading the player...

در آستانه فرارسیدن روز "نهم دی" همانطور که مقام معظم رهبری مد ظله العالی فرمودند: " باید حواسمان را جمع کنیم، بفهمیم که: «من نام لم ینم عنه»؛ اگر ما اینجا خواب برویم، جبهه‌ی دشمن، پشت سنگر خودش معلوم نیست خواب رفته باشد؛ او بیدار است، علیه ما توطئه خواهد کرد. به نظر من، فتنه‌ی سال ۸۸ هم همین بود؛ برای ما یک زنگ بود، یک زنگ بیدارباش بود".

 در این خصوص مهم مستند تقاطع استقلال روایتی از زبان خبرنگار روزنامه ای است که تصمیم می گیرد برای روزنامه اش در خصوص یوم الله 9 دی مطلبی به نگارش در آورد و در کنار آن مستندی تلویزیونی در خصوص این روز( 9 دی) نیز تهیه کند.

تقاطع استقلال که بمناسبت واقعه ی نهم دی با رویکرد اجتماعی، فرهنگی و سیاسی با طبقات مختلف اجتماع در مورد فتنه ی سال 88 وارد بحث و گفتگو می شود.

آقایان جلال فیاضی، رضا خوراکیان، دکتر سهیلی، علی سهیلی، دکتر خواجی، دکتر وکیلی و مردم در بخش گفتگوی برنامه ودر این تعاملات در خصوص این روزگفتگو می کنند.

موضوعاتی چون اخلاق انتخاباتی، نقش فرهیختگان و خواص در خصوص روشنگری مردم،بصیرت افزایی در مورد فتنه و توطئه های  دشمنان، نقش رهبری معظم  و فرزانه انقلاب اسلامی  در حل  مدبرانه ماجرای 9 دی و ... بحث و تبادل نظر می شود.

گفتنی است این مستند با همکاری روزنامه  خراسان تهیه و تولید شده است که به سمع و نظر بینندگان عزیز میرسد .

 

 

سال تولید: 1394

تهیه کننده: رشید حاجتمند

کارگردان و نویسنده: هادی حاجتمند

مدیر تولید و طراح صحنه: مهدی آفتابی

دستیار کارگردان: هاشم مسعودی

راوی: فهیمه نبوی نژاد

تصویر بردار: یوسف سبحانی و مجید شجاعی

صدابردار: محسن طیبی

تدوین: حمید ماهور