رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

تمدید تغییر ساعت کاری ادارات و بانک هادر خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

تمدید تغییر ساعت کاری ادارات و بانک هادر خراسان رضوی

تغییر ساعت کاری ادارات و بانک هادر خراسان رضوی تمدید شد.

Image result for ‫تمدید ساعات کاری ادارات خراسان رضوی‬‎علیرضا رشیدیان بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تداوم افزایش دمای هوا در بیشتر شهرهای خراسان رضوی به ویژه مناطق گرمسیری، ساعات کار ادارات ،بانک ها ، شهرداری ها و سایر موسسات عمومی غیردولتی مشهد و شهرستان های استان تا اول مردادماه از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۳:۳۰ خواهد بود. 

وی تصریح کرد: پایان ساعت کار اداری برای روزهای پنجشنبه نیز ساعت ۱۲:۳۰ است. 

استاندار خراسان رضوی گفت: ساعات کار بیمارستان ها ، مراکز درمانی ، خدماتی ، امدادرسانی و اورژانس طبق روال سابقه است و این تغییر ساعات کاری ادارات و بانک ها ازسه شنبه ۱۹ تیرماه بر اساس مصوبه هیات وزیران و تقاضای شرکت های توزیع نیروی برق در استان همانند بسیاری از نقاط کشور اجرایی شده است. 

رشیدیان ادامه داد: به منظور افزایش پایداری شبکه برق سراسری ،مدیران دستگاه ها و نهادها باید ضمن رعایت سایر مفاد این مصوبه ، با هدف به حداقل رساندن مصرف برق طی ساعات کاری ،تمامی وسایل سرمایشی و روشنایی غیر ضروری بعد از ساعات کاری را از مدار خارج نموده و در صورت لزوم از ظرفیت دیزل ژنراتورهای اضطراری در مجموعه های خود بهره گیرند و بدین منظور باید تمهیدات مورد نیاز فراهم تدبیر شود. 

وی تاکیدکرد: زمان فعالیت مهد کودک ها به تناسب ساعات کاری ادارات تنظیم می شود و بر این مبنا از ساعت ۵:۴۵ دقیقه صبح که کودکان را پذیرش می کنند تا ۱۴:۱۵ دقیقه فعال هستند.