Skip to Content

تمهیدات لازم برای مفروش کردن مبادی شهر مشهد انجام شد

تمهیدات لازم برای مفروش کردن مبادی شهر مشهد انجام شد

به همت آستان قدس رضوی تمهیدات لازم برای استقبال از زائران پیاده دهه پایانی صفر با مفروش کردن ایستگاه‌های صلواتی در مبادی شهر مشهد انجام شده است.

خبرگزاری فارس: تمهیدات لازم برای مفروش کردن مبادی شهر مشهد انجام شد

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، مدیرعامل شرکت فرش آستان قدس رضوی اظهار کرد: از آنجایی که هر ساله شهر مقدس مشهد در دهه آخر صفر میزبان خیل گستره‌ای از زائران پیاده است، به همین منظور شرکت فرش آستان قدس رضوی برای استقبال از این زائران تمهیدات لازم را برای مفروش کردن مبادی ورودی شهر و ایستگاه‌های صلواتی فراهم کرده است.

غلامرضا باغشنی اظهار کرد: 7 هزار تخته فرش ماشینی در ورودی‌های شهر مشهد برای زائران امام رضا (ع) در ورودی‌های منتهی به مشهد، مساجد بین‌راهی، حسینیه‌ها و هیئت‌های مذهبی اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به این‌که از سه ماه گذشته تمهیدات این کار انجام شده است، افزود: مسیرهای ورودی قوچان، نیشابور، سرخس و کلات در حال ارائه خدمات به زائران بوده و تمامی فرش‌های مورد نیاز بعد از نیاز‌سنجی به ایستگاه‌های صلواتی منتقل شده است.

باغشنی خاطرنشان کرد: این اقدام با مشارکت معاون اماکن متبرکه و امور رفاه زائران آستان قدس رضوی صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت فرش آستان قدس رضوی تصریح کرد: در بعضی از ایام سال به مناسبت‌های خاص از جمله ایام لیالی قدر، نماز عید فطر و همچنین دعای عرفه و سال تحویل در حدود 20 هزار مترمربع از خیابان‌های اطراف مشرف به حرم را برای رفاه حال زائران مفروش می‌کنیم.