Skip to Content

تیراندازان قزوینی عناوین قهرمانی و سومی را تصاحب کردند

تیراندازان قزوینی عناوین قهرمانی و سومی را تصاحب کردند

تیراندازان قزوینی عناوین قهرمانی و سومی رقابت‌های لیگ دسته یک تیراندازی باشگاه‌های کشور را تصاحب کردند.

خبرگزاری فارس: تیراندازان قزوینی عناوین قهرمانی و سومی را تصاحب کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، هفته پنجم از رقابت‌های لیگ تیراندازی دسته یک باشگاه‌های کشور در حالی برگزار شد که تیراندازان تیم هیئت تیراندازی استان قزوین در این پیکارها موفق عمل کردند و توانستند در دو بخش عناوین نخست و سوم را از آن خود کنند.

در این پیکارها تیراندازان قزوینی گرچه در بخش تیمی موفق عمل نکردند؛ اما در بخش انفرادی این رقابت‌ها را با دست پر ترک کردند و موفق شدند نتایج خوبی را به دست آورند.

در بخش تیمی این مسابقات تیم‌های زمزم شیراز و هیئت کرمان در نبود تیم هیئت تیراندازی قم که با قرعه استراحت در این هفته رو به رو شده بود، توانستند با غلبه بر حریفان خود در جایگاه تیم‌های پیروز روز نخست قرار بگیرند.

حسین زکی‌زاده رئیس هیئت تیراندازی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به حضور موفق تیراندازان قزوینی در بخش انفرادی رقابت‌های لیگ دسته یک تیراندازی باشگاه‌های کشور اظهار کرد: در این بخش ابوالفضل کلهر با کسب 564 امتیاز عنوان نخست بخش تپانچه بادی را از آن خود کرد، علیرضا شفیعی با 563 امتیاز از تیم زمزم شیراز عنوان نایب ‌قهرمانی را به دست آورد و مهدی پورصالحی با 562 امتیاز از تیم هیئت تیراندازی کرمان جایگاه سومی را تصاحب کرد.

وی با اشاره به کسب عنوان سومی پرهام فرزادخواه در بخش تفنگ بادی تیراندازی سلاح‌های بادی دسته یک باشگاه‌های کشور عنوان کرد: فرزادخواه در این رقابت موفق شد با کسب 578 امتیاز جایگاه سومی را از آن خود کند؛ در حالی که وی این توانایی را داشت که حتی بر سکوهای نایب‌قهرمانی و قهرمانی این رقابت‌ها بایستد.

زکی‌زاده افزود: در این بخش مسعود مهری‌زادگان با کسب 585 امتیاز از تیم زمزم شیراز عنوان قهرمانی را به دست آورد و علیرضا داوودآبادی با 579 امتیاز از تیم هیئت تیراندازی کرمان از جمله ورزشکارانی بودند که موفق شدند عناوین نخست و دوم این پیکارها را کسب کنند.

رئیس هیئت تیراندازی استان قزوین خاطرنشان کرد: رقابت‌های تیراندازی دسته یک سلاح‌های بادی باشگاه‌های کشور در دو رشته تفنگ و تپانچه، با حضور پنج تیم هیئت تیراندازی قزوین، هیئت تیراندازی قم، شرکت گاز خراسان رضوی، هیئت تیراندازی کرمان و زمزم شیراز به سرداوری هانیه خندان برگزار شد.

گفتنی است؛ هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته یک تیراندازی سلاح‌های بادی کشور با حضور 24 ورزشکار در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.