Skip to Content

تیم هندبال شهید چمران فارس مغلوب ثامن الحجج سبزوار شد

تیم هندبال شهید چمران فارس مغلوب ثامن الحجج سبزوار شد

تیم هندبال شهید چمران فارس در لیگ بر‌تر هندبال بانوان کشور در مسابقه‌ای دشوار مغلوب ثامن الحجج سبزوار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، در ادامه رقابت‌های لیگ بر‌تر هندبال باشگاه‌های کشور شنبه شب و در سومین هفته از نیم فصل دوم، تیم هندبال شهید چمران فارس برابر تیم مدعی ثامن الحجج شکست خورد و با این شکست عملا شانس قهرمانی را از دست داد.

در هفته دهم لیگ بر‌تر هندبال بانوان تیم شهید چمران لارستان در حالی به دیدار یکی از مدعیان قهرمانی رفت که در مسابقه قبلی خود در یک بازی نزدیک و نفس گیر با یک پوئن اختلاف مسابقه را به ذوب آهن اصفهان واگذار کرده بود و در این بازی به دنبال خلق شگفتی و جبران مافات بود.

در این مسابقه هندبالیست‌های دو تیم رقابت نفس گیری برای کسب پیروزی داشتند اما در ‌‌‌‌نهایت ثامن الحجج سبزوار با 13 گل اختلاف و با نتیجه 30 بر 17 این مسابقه را به سود خود خاتمه داد.

تیم شهید چمران در این بازی موقعیت‌های قابل توجهی برای گلزنی در اختیار داشت اما اسیر تجربه و بازی خوب ثامن الحجیی شد که قهرمانی نیم فصل را از آن خود کرده بود و جدی‌ترین مدعی کسب عنوان قهرمانی لیگ بر‌تر به شمار می‌رود.

تیم شهید چمران لارستان که در نیم فصل نخست با بدست آوردن 4پیروزی، 2 شکست و یک تساوی توانست نمایش خوبی از خود بجای بگذارد، 2 هفته قبل و پیش از بازی با ذوب آهن اصفهان پس از عدم حضور تیم انتهای جدولی هیئت هندبال طرقبه و شاندیز در بازی برابر این تیم در لارستان، به یک پیروزی بی‌دردسر دست یافت.

در حال حاضر تیم شهید چمران لارستان، با کسب 11 امتیاز با احتساب 2 امتیاز بازی با هیئت طرقبه مشهد و به حسب تفاضل گل کمتر نسبت به تیم شهرداری سنندج در رتبه پنجم جدول رده بندی قرار گرفته است.

با پایان یافتن هفته دهم لیگ بر‌تر هندبال بانوان کشور، ثامن‌الحجج سبزوار با 17، شهرداری با 15، تاسیسات دریایی تهران با 14 و ذوب آهن اصفهان با 13 امتیاز به ترتیب در رده‌های اول تا چهارم جدول رده‌بندی جای دارند.