Skip to Content

تیم هندبال شهید چمران فارس مغلوب شهرداری سنندج شد

تیم هندبال شهید چمران فارس مغلوب شهرداری سنندج شد

تیم هندبال شهید چمران فارس در لیگ بر‌تر هندبال بانوان کشور در مسابقه‌ای دشوار مغلوب شهرداری سنندج شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از لارستان، در ادامه رقابت‌های لیگ بر‌تر هندبال باشگاه‌های کشور جمعه شب و در پنجمین هفته از نیم فصل دوم، تیم هندبال شهید چمران فارس برابر تیم شهرداری سنندج شکست خورد و نتوانست وضعیت خود را در جدول رده بندی بهبود بخشد.

در هفته دوازدهم لیگ بر‌تر هندبال بانوان تیم شهید چمران لارستان در حالی در خانه به دیدار یکی از مدعیان قهرمانی رفت که در مسابقه قبلی خود برابر نفت و گاز گچساران پیروز شده بود و انگیزه زیادی برای کسب پیروزی در خانه داشت.

در این مسابقه هندبالیست‌های دو تیم رقابت نفس گیری برای کسب پیروزی داشتند اما در ‌‌‌‌نهایت شهرداری سنندج با 9 گل اختلاف و با نتیجه 31 بر 22 این مسابقه را به سود خود خاتمه داد.

تیم شهید چمران در این بازی موقعیت‌های قابل توجهی برای گلزنی در اختیار داشت و با بی‌دقتی در استفاده از حملات پرتعداد و دقت در ضربات آخر نتوانست در ائاخر وقت بازی، اختلاف گل را با تیم کردستانی را جبران کرده و شکستی تلخ را متحمل شد.

تیم شهید چمران لارستان که در نیم فصل نخست با بدست آوردن 4پیروزی، 2 شکست و یک تساوی توانست نمایش خوبی از خود بجای بگذارد، در 3 بازی اخیر خود یک پیروزی و 2 شکست کسب کرد و 3هفته قبل و پیش از بازی با ذوب آهن اصفهان پس از عدم حضور تیم انتهای جدولی هیئت هندبال طرقبه و شاندیز در بازی برابر این تیم در لارستان، به یک پیروزی بی‌دردسر دست یافت.

در حال حاضر تیم شهید چمران لارستان، با کسب 13 امتیاز با احتساب 2 امتیاز بازی با هیئت طرقبه مشهد در رتبه پنجم جدول رده بندی قرار گرفته است.

با پایان یافتن هفته یازدهم لیگ بر‌تر هندبال بانوان کشور، ثامن‌الحجج سبزوار، شهرداری سننج، ذوب آهن اصفهان و تاسیسات دریایی تهران به ترتیب در رده‌های اول تا چهارم جدول رده‌بندی جای دارند.