Skip to Content

تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه مغلوب میزان فردای مشهد شد

تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه مغلوب میزان فردای مشهد شد

تیم شهرداری جوان ارومیه در هفته ششم رقابت های لیگ دسته یک والیبال مردان باشگاه های کشور مغلوب تیم میزان فردای مشهد شد.

 

به گزارش ایرنا، رقابتهای هفته ششم مسابقات والیبال دسته یک باشگاه های کشور 'جام زنده یاد حسین معدنی' با برگزاری هفت دیدار در شهرهای آمل، اصفهان، قم، تهران، ماهشهر، سیرجان و ارومیه برگزار شد که در یکی از حساس ترین دیدارها تیم شهرداری جوان ارومیه با نتیجه 3 بر صفر از نماینده مشهد شکست خورد.

این دیدار عصر روز یکشنبه در سالن مخابرات ارومیه برگزار شد که طی آن تیم میزان فردا در سه ست پیاپی و با امتیازات 25 بر 20، 25 بر 20 و 25 بر 23 بر میزبان خود غلبه کرد.

'مسعود یزدان پناه' و 'بهزاد جهانی' به ترتیب به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این دیدار را برعهده داشتند و 'یونس حسن زاده' به عنوان نماینده فدراسیون والیبال بر این دیدار نظارت کرد.

تیم شهرداری جوان ارومیه با یک بازی کمتر نسبت به سایر رقبا چهارشنبه گذشته در هفته پنجم میزبان کاله جوان آمل بود و با نتیجه 3 بر یک شکست خورد اما در مقابل تیم میزان فردای مشهد هفته قبل در حالی که میهمان تیم مقاومت فرمانداری مهاباد بود توانست این تیم را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد.

تیم شهرداری جوان ارومیه تاکنون با پنج بازی 9 امتیازی است و تیم میزان فردای مشهد با یک بازی بیشتر نسبت به تیم ارومیه با 18 امتیاز در رده اول قرار گرفته است.