حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۷

ثبت نام برای همایش ملی کنشگری اجتماعی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

ثبت نام برای همایش ملی کنشگری اجتماعی

زمان ثبت نام جوانا‌ن برای شرکت در همایش ملی کنشگری اجتماعی اعلام شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی ،معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و ثبت نام برای همایش ملی کنشگری اجتماعیجوانان خراسان رضوی، گفت: سازمانهای مردم نهاد جوانان این استان برای  شرکت در همایش ملی کنشگری اجتماعی ثبت نام کنند.

مجید پور رضایی افزود: این برنامه با راهبری دفتر مشارکتهای اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان و به همت موسسه مردم نهاد برنا رویش سرزمین روزهای 23 تا 26 بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد و مخاطبان آن جوانان 18 تا 29ساله با عضویت دست کم یک سال در یک سازمان مردم نهاد معتبر هستند.

وی افزود: سمنهای جوانان با معرفی نامه اداره کل ورزش و جوانان و پرداخت 500 هزار ریال هزینه ثبت نام می ‌توانند در این همایش شرکت کنند.

وی افزود: محورهای این همایش بررسی جامعه شناختی چالشهای مشارکت نهادمند جوانان، نقش رسانه در کنشگری اجتماعی، سازمانهای مردم نهاد و کنشگری اقتصادی، ظرفیت دین در تقویت مشارکت اجتماعی و بررسی نقش و جایگاه زنان در کنشگری اجتماعی تعیین شده است.

استادانی از جمله دکتر حسین راغفر، عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا (س)، دکتر فاضلی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، دکتر هادی خانیکی، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی و دکتر سارا شریعتی، استادیار گروه جامعه شناسی دانشگاه تهران از سخنرانان برجسته این همایش هستند.