Skip to Content

ثبت نام ۱۳۰۰ "شهروند داوطلب" برای خدمت به زائران پیاده حرم رضوی

ثبت نام ۱۳۰۰ "شهروند داوطلب" برای خدمت به زائران پیاده حرم رضوی

سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد گفت: بیش از ۱۳۰۰ نفر در طرح اردوی خدمت به عنوان شهروند داوطلب ثبت نام کرده‌اند تا به زائران پیاده امام هشتم (ع) خدمت رسانی کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی مجد اظهار داشت: هدف ما زمینه‌سازی برای خدمت مردم است و بنابراین خدمت به زائران پیاده کاری مردمی است و ما تنها مقدمات این حرکت را در شهرداری فراهم کرده ایم به طوری که از پزشک گرفته تا خدمات، همه مشغول خدمت رسانی هستند.

سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد افزود: تا امروز بیش از ۱۳۰۰ نفر در طرح اردوی خدمت به عنوان شهروند داوطلب ثبت نام کرده‌اند تا خدماتی از قبیل پاشویه کردن، ماشاژ دادن، پذیرایی، انتظامات و هر کار دیگری که در توانشان است انجام دهند.

وی با بیان این مطلب که استقبال مردم از این طرح بسیار زیاد بوده است گفت: مردم از دیگر شهرها نیز خواستار خدمت رسانی در این طرح بودند به طوری که از زاهدان، تربت حیدریه، نیشابور و سبزوار تماس‌هایی داشته ایم و گروه‌هایی ۵۰ نفری نیز از چند روستای اطراف مشهد پیشنهاد همکاری داده اند.

سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد با اعلام اینکه مردم می‌توانند نذورات خود را به ایستگاه‌ها بیاورند تصریح کرد: در حال حاضر از تشکلها، کانون‌های فرهنگی به منظور خدمت رسانی به زائران پیاده در ایستگاه‌های میقات الرضا که در سه راه فردوسی روبه‌روی بیمارستان طالقانی و عوارضی جاده نیشابور است دعوت کرده‌ایم.

وی عنوان کرد: به منظور رفاه حال خادمان و خدمت رسانی بهتر به آنها زائران چهار ایستگاه اتوبوس در چهار راه مخابرات، میدان امام حسین(ع)، میدان شهدا، پایانه انقلاب به سمت میقات الرضا آماده سرویس دهی به شهروندان داوطلب است.

مجد بیان کرد: اردوی خدمت به زائران پیاده در ایستگاه های ورودی شهر مشهد از ۲۹ آذر لغایت یک دی ماه از ساعت ۸ الی ۱۷ آماده آماده خدمت رسانی به زائران است و علاقه‌مندان جهت همکاری در موارد خدمت به زائرین پیاده، اهدای نذورات، همکاری در سرویس‌دهی با وسایط نقلیه جمعی به خادمین می‌توانند به فرهنگ‌سرای شهر زیبا و ایمن مراجعه و یا با تلفن ۳۵۲۲۱۹۹۶ تماس حاصل کنند.