Skip to Content

جانشین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) عنوان کرد حیرت جک استراو از پیشرفت ایران/ اکثر افتتاح‌های روحانی پروژه‌های خاتم‌الانبیا(ص) است

جانشین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) گفت: امروز بسیاری از پروژه‌هایی که رئیس‌جمهور افتتاح کرده از پروژه‌های ساخت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) بوده که این نشانگر آن است که ما فارغ از جناح‌های سیاسی در خدمت همه دولت‌ها بودیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سردار سالار ولایتمدار دقایقی پیش در مراسم پایان حفاری خط 2 قطار شهری مشهد که در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: شهر مشهد خانه دوم همه ایرانیان و محبان اهل‌بیت(ع) در تمام جهان است و این توفیق نصیب ما شده تا در خدمت زائران باشیم، زیرا اعتقاد داریم خدمت به زائران امام رضا(ع) یک توفیق است.

ولایتمدار بیان کرد: ما در چند کلان‌شهر بزرگ در حال فعالیت هستیم اما این هماهنگی که بین شهرداری و شورای شهر مشهد وجود دارد در تمام کشور زبانزد بوده و ما از شهردار بسیجی شما تشکر می‌کنیم چون به‌شدت پیگیر امور شهری است.

جانشین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) تصریح کرد: مدیریت جهادی ابتدا پا گذاشتن روی منیت است چون هدف باید خدمت باشد و بر این اساس است که مدیریت جهادی مصداق پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه در خط 2 قطار شهری مشهد موارد پدافند غیرعامل رعایت شده، عنوان کرد: خط 3 قطار شهری مشهد نیز با همکاری و همدلی مدیریت شهری مشهد آغاز شد که امروز به یاری خدا حفاری آن به پایان می‌رسد.

ولایتمدار با اشاره به اینکه نگاه ما در شهر مشهد تکلیفی است و قرارگاه در این پروژه چیزی نصیبش نمی‌شود، گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در کل کشور هشت دستگاه حفار مکانیزه دارد که دو دستگاه در شهر مشهد فعال است.

جانشین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) با اشاره به سفر جک استراو به تهران افزود: جک استراو وقتی از پل صدر گذشت، گفت من لندن هستم یا تهران و با این‌ همه تحریم چگونه ایران این‌قدر پیشرفت کرده و بعد با تماسی به لندن پیشرفت ایران را اعلام کرد و بعد از آن شاهد سرعت گرفتن روند مذاکرات بودیم.

ولایتمدار تصریح کرد: پروژه ستاره خلیج‌ فارس به عنوان بزرگ‌ترین پالایشگاه آسیا که به‌ صورت صفر تا صد بومی احداث‌ شده نیز یکی دیگر از توفیقات مهندسان داخلی کشور است.

وی یادآور شد: امروز بسیاری از پروژه‌هایی که رئیس‌جمهور افتتاح کرده از پروژه‌های ساخت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) بوده که این نشانگر آن است که ما فارغ از جناح‌های سیاسی در خدمت همه دولت‌ها بودیم چون این خدمت را خدمت به‌ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌دانیم.