Skip to Content

جدال منصوری قرچک با صدرنشین لیگ/ شاگردان داورزنی به دنبال خروج ازبحران

جدال منصوری قرچک با صدرنشین لیگ/ شاگردان داورزنی به دنبال خروج ازبحران

تیم شهید منصوری قرچک در هفته پایانی لیگ برتر فوتسال در دیداری سخت و حساس به مصاف صدرنشین لیگ برتر خواهد رفت و برای خروج از بحران چا‌ره ای جز بردن تأسیسات دریایی ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور عصر امروز با انجام دیدارهایی مهم و حساس در شهرهای مختلف کشور پیگیری می شود که در جذابترین دیدار این هفته، تیم شهید منصوری قرچک به مصاف صدرنشین لیگ برتر می رود.

با برگزاری هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور، پرونده نیم فصل با همه فراز و نشیب هایش به پایان می رسد و تیم ها خود را برای حضور قدرتمندانه در دور برگشت رقابت ها آماده خواهند کرد.

بی شک حساس ترین دیدار هفته پایانی لیگ برتر فوتسال را دو تیم شهید منصوری و تأسیسات دریایی تهران برگزار می کنند زیرا هر دو تیم احتیاج مبرمی به برد دارند به طوری که منصوری قرچک برای خروج از بحران و فاصله گرفتن از رده های پایانی جدول و تأسیسات دریایی برای حفظ صدرنشینی و کسب عنوان قهرمانی نیم فصل می جنگند.

تیم تأسیسات دریایی در فصل گذشته رقابت های لیگ با جذب بازیکنان جوان و باانگیزه به دنبال بقا در لیگ برتر فوتسال و پشتوانه سازی برای حضور قدرتمند در فصل آینده لیگ برتر بود و این فصل مزد برنامه ریزی دقیق خود را گرفته و هم اکنون در صدر جدول لیگ برتر فوتسال قرار دارد.

تیم شهید منصوری قرچک در سه هفته گذشته نتایج خوب و قابل قبولی را کسب نکرده و با دو باخت و یک تساوی مقابل دبیری تبریز، مس سونگون و میثاق تهران در شرائط بحرانی قرار گرفته به طوری که هم اکنون این تیم ۴ پیروزی، ۳ مساوی و ۵ شکست را به دست آورده و اگرچه با زدن ۳۳ گل یکی از بهترین تیم ها در خط حمله محسوب می شود اما با دریافت ۳۳ گل از حریفان به عنوان یکی از ضعیف ترین خطوط دفاعی این دوره از مسابقات را به نام خود ثبت کرده و سبب شده تا در رده هشتم لیگ قرار بگیرد.

با توجه به مشکلات مالی باشگاه منصوری قرچک و تهدید مسئولان این تیم بر گرفتن تصمیمی جدید برای آینده این تیم پرافتخار و پرآوازه باید منتظر ماند و دید این آخرین دیدار منصوری قرچک در این شهرستان خواهد بود یا با عزم مسئولان قرچکی مشکل یکی از پرافتخارترین تیم های لیگ برتر حل خواهد شد.

یکشنبه ۱۶/۹/۹۳
میثاق تهران دبیری تبریز در ورزشگاه شهرداری منطقه ۱۱
وحید عرض پیما-محمد بیاتی-مجید اکبری-مصطفی کرد- ناظر: علیرضا رجبی

شهرداری ساوه شرکت ملی حفاری ایران در ورزشگاه فجر
علیرضا سهرابی-میرهادی اسماعیلی-امید مصداقی-مهدی مصطفایی- ناظر: صدرالدین موسوی

تاسیسات دریایی ایران شهید منصوری قرچک در ورزشگاه هندبال
محمود نصیرلو-مجید فراهانی-محمد داودپور-مصطفی زینی- ناظر: بهمن غفاری

شهروند ساری مقاومت البرز در ورزشگاه سید رسول حسینی
علیرضا رمضانی-محمدعلی ترحمی-عبدالحسین شاهی-وحید سکوتی- ناظر: فرهاد خلفی

ماهان تندیس قم مس سونگون ورزقان در ورزشگاه شهید حیدریان
رضا ترابی-رضا فلاح زاده-فرزین صالح-مصطفی کرد- ناظر: نعمت کریمی

موسسه اعتباری فردوسی مشهد گیتی پسند اصفهان در ورزشگاه کارگران
اصغر علی بیگی-ایمان باستان-حمید صداقت-میلاد حمزه- ناظر: عبدالواحد بیت سیاح

پایا سازه تبریز فرش آرا مشهد در ورزشگاه شهید پورشریفی
علیرضا عبدالغنی-کمال بایزیدی-شمس اله اخوان-یوسف افضلی- ناظر: حمیدرضا رستمی